Çözümler

Tüm iş süreçleriniz için bir Uygulama

Şirketiniz büyüdükçe kolaylıkla genişleyebilen yatırım dönüşü (ROI) hızlı bir sisteme ihtiyacınız mı var?

Satış, satınalma, stok, depo, üretim, proje, finans, mesajlaşma, filo yönetimi, görev yönetimi, iş takibi, IK, insan kaynakları, personel giderleri masraf yönetimi, evrak takibi, doküman, iş süreçleri yönetimi, form yönetimi vb. yüzlerce modül.

Alfresco ECM, ProcessMaker BPM, Odoo CRM, Openbravo Retail ERP
BPM, CRM, CMS, DAM, DMS, ECM, ERP gibi Akıllı İş Uygulamaları, İş Süreçleri, İş Akışları ve İş takibi için Kurumsal Yazılım Çözümleri

Biz kurumunuza yardımcı olmak için güzeli, akıllı, web tabanlı, kolay kullanımlı ve performanslı yazılım çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz. Sektöre özgü işlevsellik ve sezgisel kullanıcı arayüzü size yeniliğinizi güçlendirecek ve rekabetçi kalmanızı sağlayacak ürünler burda. Satış, Satınalma, Depo, Perakende Üretim, Eğitim sektörü ile Finansal hizmetler, Sağlık hizmeti, Seyahat, Ağırlama, SPA, Üyelik, Dernek ve Pazarlama işi yapanlar için Kurumsal Yazılım Çözümleri sunuyoruz.

Satış
Satış Noktası – POS
Satınalma
Muhasebe
Depo
İnsan kaynakları
Üretim
Pazarlama
Proje
Kurumsal Sosyal Ağ
Doküman yönetimi
E-ticaret
Verimlilik
Web sitesi

İş süreçlerinizi takip etmeniz için akıllı ve güzel iş çözümleri
Yenilikçi, heyecanlı, cesur. Unibravo kullanıcıların seveceği ve yöneticilerin memnun kalacağı ürün ve hzmetler sunmaktadır.

BPM – İş Akışı ve İş Süreçleri Yönetimi
CRM – Müşteri ilişkileri Yönetimi
EAM – Kurumsal Varlık Yönetimi
ERP – Kurumsal Kaynak Planlaması
ECM – Kurumsal İçerik ve Doküman Yönetimi
HRM – İnsan Kaynakları Yönetimi
SCM – Tedarik Zinciri Yönetimi
SEM – Servis Yönetimi

Alfresco ECM, ProcessMaker BPM, Odoo CRM, Openbravo Retail ERP

Disclaimer: All registered trade marks, company names and brand names used on this website are the property of their respective owners.

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde kullanılan tüm kayıtlı ticari markalar, şirket isimleri ve marka isimleri, ilgili sahiplerin malıdır.