Compiere Türkiye Community Lideri olan Unibravo Yazılım Compiere‘nin yerelleştirme çalışmalarını profesyonel olarak tamamlamıştır.

Compiere Java ERP Sistemi Türkçe ve Türkiye’de! Compiere ERP sezgisel ve sofistike iş uygulamaları ile deneyimsiz insanlar için kolay kullanımlı özelliği ile gelen ihtiyacı karşılamaktadır. Compiere açık kaynak kodları, hem geliştiriciler, hem müşteriler, hem de kullanıcı geri bildirimleri ile şekillenmiştir.

Kabul edilen son teknolojiye sahip ve kullanımı kolay olmalıdır. Çoğu eski ERP sistemlerinin gelişimi uzun yıllar sürmüştür çünkü onlar yüksek oranda kullanıcılardan geri bildirim almamışlardır. Bu yüzden çalışanları ve iş ortakları sistemi kullanmayı reddettiler ve bunun bir sonucu olarak, OIP nedeniyle birçok ERP firmalarının uygulamaları kötü kullanılabilirlikden dolayı başarısız oldu.

Tanıdık bir görünüm ve his mantıklı, ilerici adımlar ile ortak görev akışları tasarlayarak, Openbravo, kullanıcılara çok fazla seçenek ve kafa karıştırıcı arayüzler sunarak onları asla yormuyor. Tasarım gereği, Compiere ihtiyacınız olduğunda size ihtiyacınız olanı bulmanızda yardımcı olmak için sezgisel, basitleştirilmiş navigasyon gibi ürün içi arama üstün yeteneklere sahiptir.

Compiere Türkçe dil paketi bizim tarafından tamamlanmıştır.

Compiere Türkiye Muhasebesi Tek Düzen Hesap Planı da bizim tarafımızdan tamamlanmıştır.