OmniChannel liderlerine! Çok Kanallı Sektör Liderlerine Sunum! Moda perakendecisi olarak seçiminiz nedir? Openbravo Retail ERP Çözümünün, moda perakendecilerinin bugün omni channel (Çok kanallı) stratejilerini yürütmelerine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin! Günümüzün son derece rekabetçi moda sektöründe lider olmak isteyen perakendecilerin, daha hızlı hareket etmeleri ve çevrimiçi rekabette rekabet edebilmek için omnichannel stratejilerini benimsemeleri gerekiyor.

Çok Kanallı Sektör Liderlerine Sunum! Moda perakendecisi olarak seçiminiz nedir?

OmniChannel Liderlerine Sunum! Moda perakendecisi olarak seçiminiz nedir?

Çok Kanallı Sektör Liderlerine!

Moda perakendecisi olarak seçiminiz nedir?

Tüketiciler, tüm sezon boyunca süren yeni stiller ve moda trendleri için doymaz bir iştahı birkaç haftaya indirdi. Daha kısa, daha sık ürün kullanım döngüleri ve daha karmaşık satın alma yolları, perakendecilerin ürünleri tanıtmak ve hızlı değişen talebi karşılamak için daha çevik olmalarını zorunlu kılıyor.

Openbravo Retail ERP Çözümü, moda perakendecilerinin bu zorlukları daha iyi karşılayabilmelerini ve kendilerini rakiplerinden ayırmalarını sağlıyor.

Çok Kanallı Sektör Liderlerine yapılan Sunum’da Ne öğreneceksiniz?

Openbravo Ticari Retail ERP Çözümünün, tüm müşterilerin, kanalların ve envanterin kesintisiz bir alışveriş deneyimi vaad etmesi için merkezi yönetimini sağlayarak, omnichannel perakendeciliğini gerçekten nasıl kucaklayabileceğinizi keşfedin.

Sunum, Openbravo Commerce Retail ERP Çözümünün özelliklerinin size daha fazla ürün verebilmeniz, daha fazla ürünü yönetebilmeniz, daha hızlı sunabilmeniz ve envanteri tüm konumlarda optimize etmenizi sağlayacak şekilde tasarlandığına dikkat çekiyor. Bu nedenle, hızlı hareket eden bir endüstride markalaşmanın azaltılması, gerçek bir sorun.

Son olarak, sunum Openbravo’nun Web POS ile müşteri hizmetlerini iyileştirerek farklı bir kıyıya dayalı deneyim yaratmanızı nasıl sağladığını özetliyor. İzleyin karar verin, Moda perakendecisi olarak seçiminiz nedir?

Bu sunumla birlikte verilen Web Seminerini izlemek isterseniz, lütfen BrightTalk adresini ziyaret edin.

Sunum dosyasını mail ile almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Not: Openbravo Commerce Cloud’un perakendecilere kanallar arasında sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş omnichannel doyurma seçenekleri sunmasını nasıl sağladığını öğrenmek için, “Omnichannel Retailing: Pratik Kılavuz” adlı e-kitabımızı indirebilirsiniz. Sürümlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Peki Nedir Bu OmniChannel?

Peki OmniChannel (Çok Kanallı) Pazarlama nedir?

Çok Kanallı (OmniChannel), müşteri alışveriş deneyiminin tüm kanallarda entegre olması demetir. Online ve offline kanallarda pazarlama stratejilerinin, marka planlamasının birbirine paralel olarak devam etmesi anlamına gelir.