Camunda Optimize 2.0-alfa-1 yayınlandı

Camunda Optimize 2.0-alfa-1 sürümünü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürüm, Camunda Optimize 2.0’ın ilk alfa sürümünü işaret ediyor. İş Süreçlerinizi analiz etmek için genişletilmiş yeteneklere ve yeni Kullanıcı Arayüzüne sahiptir.

Genişletilmiş Analytics

Optimize 2.0, verilerinizi daha da derinlemesine analiz etmek için çığır açan yetenekler sağlar. Verilerinizin yeni toplamaları ile birlikte, verilerinizi temsil etmek ve tam bir içgörü elde etmek için raporlar ve gösterge tabloları oluşturmak mümkündür.

Gösterge Tablosu ve Raporlar
Gösterge Tabloları ve Raporlarda Temsil Edilen Analizler

Güncellenmiş toplama işlemleri, işlem sayısını ve süreç örneklerini başlatma tarih aralıkları veya akış düğümleri frekansı ile gruplandırılan etkinlikleri veya sürelerini görüntülemenizi sağlar. Hangisi aşağıdaki yollardan biriyle temsil edilebilir:

  • Numara
  • tablo
  • Grafik çubuğu
  • Alan çizgi grafiği
  • Yuvarlak diyagram
  • Sıcaklık haritası
  • JSON Dökümü
Rapor Yaratma
Rapor Yaratma

Verilerinizin anlayışıyla tüm raporları hazırladıktan sonra, bunları Gösterge Tablosuna derleyebilirsiniz. Her gösterge tablosu sonsuz bir ızgaraya yerleştirilmiş bir veya daha fazla rapordan oluşur.

Gösterge Tablosu Oluşturma
Gösterge Tablosu Oluşturma

Blazing Hızlı İthalat

Size en iyi kullanıcı deneyimi sunmak için, ithalat sürecinin hızını geliştirdik; bu da, donanımınıza hem Optimize hem de Motor tarafında koyduğunuz yük üzerinde tam kontrol imkanı sağlıyor.

Yapılandırmanın Kolaylığı

Konfigürasyon dosyaları şimdi korumak ve anlamak daha kolay olan YAML formatını kullanmaktadır.

ES 6.0 Hazır

Elasticsearch 6.0 son zamanlarda piyasaya çıktı ve Optimize, Elasticsearch örneklerinin güncellemelerini, daha iyi endeksleme performansı ve arama yetenekleri kazandırabilmenizi sağlayan zaten onunla çalışabiliyor.

Nasıl elde edilir

Yeni Camunda Optimize’e bir şans vermek isterseniz , kurumsal müşteri kimlik bilgileriniz ile alfa sürümünü buradan indirebilirsiniz. Çekirdek motorun aksine, Camunda Optimize açık kaynak değil, lütfen burada ücretsiz 30 günlük iz sürümü için kaydolun. Camunda Optimize 2.0-alfa-1 yayınlandı.