Techedge Grup ve Openbravo perakende sektörü için stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı

Harika bir haberimiz var! Techedge Grup ve Openbravo perakende sektörü için iş birliği yaptı.

Bu ittifak, Perakende sektöründeki perakende şirketleri için mevcut hizmet ve çözüm yelpazesini genişleteceği için büyük bir değer teşkil etmektedir.

Techedge ve Openbravo perakende sektörü için stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı

Madrid ve Barselona, ​​4 Temmuz. - Danışmanlık, Çözüm Geliştirme ve Dijital Dönüşüm alanında küresel bir lider ve sağlayıcı olan Techedge (BIT: EDGE) ve çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısı olan Openbravo, bugün perakendecilere çok kanallı, mobil ve bulut hizmetleri ve çözümleri için ortak bir teklif sunacakları küresel ve stratejik işbirliği anlaşması.

Bu yeni ittifakla perakendeciler, Openbravo’nun çok kanallı platformunun mevcut Openbravo-SAP konektörleri aracılığıyla SAP Perakende çözümleriyle entegrasyonundan yararlanan geniş bir hizmet ve çözüm portföyüne erişerek sektördeki her iki şirketin kapsamlı deneyiminden yararlanabilecekler.

SAP Retail çözümleriyle birleştirildiğinde, Openbravo'nun mağazadaki herhangi bir yerdeki müşterilere yardımcı olmak için web ve mobil satış noktası, daha hızlı ödeme için mobil ödemeler veya kendi kendine ödeme yapan terminaller ve çok kanallı sipariş yönetimi için entegre bir motor gibi temel özellikleri, perakendecilerin operasyonları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olurken müşterilere gelişmiş bir alışveriş deneyimi sunmalarını sağlar. Tümü, benimseme sürecini basitleştiren ve hareketlilik veya bulut gibi teknolojilerin kullanılmasıyla perakendecilere daha fazla çeviklik ve yenilik kapasitesi sağlayan son derece esnek bir mimari üzerine inşa edilmiştir.

“Perakende müşterilerimize benzersiz bir teklifle hitap edecek doğru ortağı arıyorduk. Birçok alternatifi değerlendirdikten sonra, Openbravo'da günümüzün çok kanallı perakendeciliği için geniş bir işlevsel kapsama alanı ve piyasadaki diğer çözümlerden çok daha üstün bir esneklik seviyesi ile donatılmış ideal platformu görüyoruz. Bu, Openbravo'nun zaten konektörlere sahip olduğu SAP çözümlerindeki kapsamlı deneyimimizle birlikte, pazara getirebileceğimiz yüksek birleşik değeri onaylıyor, ”diyor Techedge Sektör Lideri Javier Rodríguez.

“Bu yeni stratejik anlaşmadan çok memnunuz. Küresel varlığımız, müşteri profilimiz ve çok kanallı platformumuzun özellikleri, Techedge düzeyindeki bir iş ortağıyla birlikte çalışmak için kendimizi benzersiz bir şekilde konumlandırmamıza olanak tanır. Önde gelen pazar perakendecilerinin bu ittifaktan büyük fayda sağlayabileceğine inanıyoruz ”diyor Openbravo COO'su Francesc Comas.

Openbravo hakkında

Openbravo, çevik ve yenilikçi ticaret için çok kanallı bir platformun küresel sağlayıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, perakendecilere ve restorancılara son derece esnek ve mobil bir platform üzerine inşa edilmiş kapsamlı çok kanallı işlevselliği sağlayan, daha hızlı yenilik yapmalarını ve değişimi daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan mobil, bulut tabanlı bir çok kanallı platformdur.

60'tan fazla ülkedeki müşterileri, 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve çözümlerini kullanan 25.000 satış noktası ile Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformu sunuyor. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.openbravo.com.

Techedge Group Hakkında

Kuruluşların sürekli yeniliklerle dijital dönüşümlerini hızlandırmasına yardımcı olmak: Techedge'in görevi budur. Techedge, iş analizi, teknolojik deneyim ve yenilik tutkusunu birleştirerek karakterize edilen çözümler ve hizmetler geliştirir.

Amacı, müşterilerinin yeni fırsatları keşfetmelerine yardımcı olmak ve faydaları tedarik zincirinden yönetim kurulu odasına değişen çevik yenilikçi bir süreçle onları gerçeğe dönüştürmektir. Pragmatik iş vizyonu ve hızlı teslimatın bu kombinasyonu, müşterilerine getirdikleri ekstra değerdir. Yaklaşımı, paylaşılan hedefler ve uzun vadeli ilişkiler yoluyla güven yaratmaya dayanmaktadır.

Bu şekilde müşterileri için ortak olurlar. Uluslararası bir mevcudiyetle, müşterilerine küresel bir sağlayıcının ölçeklenebilirliğini ve coğrafi kapsamını, yerel bir ortağın taahhüdünü ve güvenilir bir stratejik danışmanın yeterliliğini sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için: www.techedgegroup.com

Techedge Grup ve Openbravo perakende sektörü için stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 5 April, 2020
Share this post
Tags
Archive
La Europea, Openbravo ile alışveriş deneyimini geliştiriyor ve iş çevikliğini artırıyor
La Europea improves shopping experience and increases business agility with Openbravo