Openbravo en son çok kanallı platform yeniliklerini Paris Perakende Haftasında sundu
Openbravo platform yeniliklerini Paris Perakende Haftasında sundu

Openbravo en son çok kanallı platform yeniliklerini Paris Perakende Haftasında sundu

Çevik ve yenilikçi ticaret için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısı olan OpenBravo Retail ERP, perakende ve profesyoneller için Fransız buluşma yeri Paris Perakende Haftası 2019'da tekrar sergileneceğini duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Retail ERP Platformu Openbravo, satış noktası ve hareketlilik, OMS, CRM ve müşteri, mağaza operasyonları, mal yönetimi, envanter yönetimi de dahil olmak üzere günümüzün müşteri yolculuklarının ihtiyaç duyduğu tüm ihtiyaçları destekleyen yenilikçi çok kanallı perakende platformunu ve ilgili hizmetlerini Booth M062'de sergileyecek. ve raporlama, tümü gelişmiş teknoloji platformu özellikleri tarafından desteklenir.

Şirket, Openbravo'nun bulut tabanlı ve mobil özellikli çok kanallı platformunun en son özelliklerini sunacak; akıllı OMS motorlu çok kanallı senaryolar için geliştirilmiş destek, mobil ve sabit terminaller için yeni bir POS kullanıcı arayüzü ve yeni bir benlik -servis çözümü (kendi kendine sipariş ve kendi kendine ödeme).

Openbravo Fransa ve Kuzey Avrupa Genel Müdürü Bruno Menteaux “Paris Perakende Haftası gibi önemli bir etkinliğe katılmak Fransa'daki büyüme stratejimize mükemmel uyum sağlıyor” diyor. “2018 baskısına katılımımız büyük bir başarıydı ve Fransa'daki stratejimizi yeniden doğruladı. Perakende alanında birçok büyük oyuncu ile tanışabildik ve son birkaç ay boyunca, Groupe Rand, Zodio, Jean Vier, Club Med ve Bureau Vallé gibi birçok büyük marka deneyimimize ve çözümümüze güveniyor. Tıpkı AMA gibi, bu markalar artık Openbravo müşterileri. Bu yeni baskı, son müşteriye gelişmiş, kesintisiz ve yenilikçi bir deneyim sunmak için perakende sektöründe daha fazla çeviklik ve yenilik sağlamak için çok kanallı platformumuzun gücünü göstermemize olanak tanıyacak ”dedi.

Etkinlikte bir toplantı rezervasyonu yapmak için buradaki Openbravo web sitesini ziyaret edin.

Openbravo hakkında

Openbravo, çevik ve yenilikçi ticaret için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, perakendecilere ve restorancılara son derece esnek ve mobil bir platform üzerine inşa edilmiş kapsamlı çok kanallı işlevselliği sağlayan, daha hızlı yenilik yapmalarını ve değişimi daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan mobil, bulut tabanlı bir çok kanallı platformdur.

60'tan fazla ülkedeki müşterileri, 16.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve çözümlerini kullanan 25.000 satış noktası ile Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformu sunuyor. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunmaktadır.

Openbravo en son çok kanallı platform yeniliklerini Paris Perakende Haftasında sundu
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 5 April, 2020
Share this post
Tags
Archive
Techedge Grup ve Openbravo perakende sektörü için stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı