La Europea, Openbravo ile alışveriş deneyimini geliştiriyor ve iş çevikliğini artırıyor
La Europea improves shopping experience and increases business agility with Openbravo

La Europea, Openbravo ile alışveriş deneyimini geliştiriyor ve iş çevikliğini artırıyor!

Barcelona, ​​İspanya ve Mexico City, Meksika - 29 Ekim 2019

Çevik ve yenilikçi perakende satış için küresel bir bulut tabanlı çok kanallı yazılım sağlayıcısı olan Openbravo ve Meksika'nın önde gelen şarap, alkollü içkiler ve gurme gıda tüccarı La Europea, bugün buluttaki Openbravo satış noktasının uygulama aşamasının tamamlandığını duyurdu . Bu aşamada tamamlanan SAP ile entegrasyon, perakendeciye 50'den fazla mağazadan oluşan ağının merkezinden daha fazla çeviklik ve ayrıntılı satış görünürlüğü sağlayacaktır.

2014'teki işbirliklerinin başlangıcından bu yana, Openbravo, La Europea’nın tüm mağazalarında bulut tabanlı bir satış noktası çözümü olarak kullanıldı ve gelişmiş bir alışveriş deneyimi sunmanın arkasındaki iş gereksinimlerine yanıt verdi. Openbravo'nun benimsenmesi, yönetilen bilet sayısında% 20'lik bir artışı kolaylaştırdı ve satışlarda% 15'e eşdeğer bir artış sağladı. Bu son aşamada Openbravo, Openbravo'nun sertifikalı konektörü sayesinde SAP S4 / Hana ile entegrasyonu 6 ay içinde başarıyla tamamladı. Bu entegrasyon, La Europea'nın genel merkezden satış ve depo hareketlerinin durumu hakkında eksiksiz ve ayrıntılı bir görünürlük elde etmesini sağlamıştır.

“Openbravo, mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için ihtiyaçlarımızın çoğunu kapsayan modern ve çok eksiksiz bir satış noktası çözümüdür. Modüler mimarisi, mevcut konektör sayesinde çok hızlı bir şekilde tamamlanabilen SAP ile entegrasyon gibi daha spesifik gereksinimlerimizi karşılamak için gereken çabayı büyük ölçüde basitleştirdi ”diyor La Europea BT ve Süreçler Müdürü Sergio Arturo García.

Openbravo'daki CTO ve Müşteri Başarı Sorumlusu Ismael Ciordia, “La Europea en önemli müşterilerimizden biridir, bu nedenle çözümümüz aracılığıyla şirketin ilerlemesine ve işini geliştirmesine yardımcı olmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz” diyor. “Bu duyuru, Openbravo'nun şu anda SAP kullanan perakendecilere sunduğu, SAP Connector'ımız ve platformumuzun esnekliği sayesinde entegrasyonu tamamlamak için gereken zamanı ve çabayı önemli ölçüde optimize eden değerin açık bir örneğidir” dedi.

La Europea Hakkında

1953 yılında kurulan La Europea, bugün Meksika'daki pazarda konsolide bir markadır ve Meksika'nın üst düzey turizm sektörünün stratejik olarak en önemli noktalarında stratejik olarak konumlanmış 50'den fazla şubesi ile evrensel olarak prestijli bir uzman olarak tanınmaktadır.

1994 yılında La Europea, market ve alkollü içecekler için depolama ve dağıtım kapasitesine sahip bir depo olan Toreo'da “Mercado de Vinos” açılmasıyla mağaza konseptini modernleştirmeye başladı. Hizmetlerini ve rekabet gücünü artırmak için La Europea, şu anda Meksika pazarı için önde gelen şarap ithalatçısı olan iştiraki Importaciones Colombres, S.A. DE C.V. ile uluslararası üne sahip bazı şaraplar, alkollü içkiler ve gıda markalarının doğrudan ve münhasır ithalatına başladı.

Openbravo hakkında

Openbravo, çevik ve yenilikçi ticaret için küresel bir çok kanallı platform sağlayıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, perakende ve restoran zincirlerine, daha fazla yenilik yapmanıza ve değişimi daha verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan son derece esnek bir teknoloji platformu üzerine kurulmuş kapsamlı çok kanallı işlevselliği ile mobil ve bulut tabanlı bir çok kanallı platformdur.

60'tan fazla ülkedeki müşterileri ve çözümlerini kullanan 18.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve 30.000 satış noktası ile Openbravo piyasadaki en esnek çok kanallı platformu sunuyor. Openbravo'nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya'da ofisleri bulunmaktadır.

Tüm hikayeyi buradan okuyun veya Openbravo hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, www.openbravo.com adresini ziyaret edin.

Kaynak Başlık: La Europea improves shopping experience and increases business agility with Openbravo

La Europea, Openbravo ile alışveriş deneyimini geliştiriyor ve iş çevikliğini artırıyor
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 5 April, 2020
Share this post
Tags
Archive
Sabadell Girişim Sermayesi Openbravo'nun İspanya'daki Büyümesini Hızlandırması İçin Fon Sağladı
Sabadell Venture Capital Leads Funding Round