Fransız moda perakendecisi Caroll Openbravo'yu seçti
Caroll, Openbravo'nun OMS ve POS çözümlerini benimsiyor

Caroll, çok kanallı perakende stratejisini hızlandırmak için Openbravo OMS ve POS çözümlerini benimsiyor!

Çevik ve yenilikçi ticaret için küresel bulut tabanlı çok kanallı platform satıcısı olan Openbravo, Fransız moda perakendecisi Caroll International ile bir sözleşme yapıldığını duyurdu. Caroll, kapsamlı bir omnichannel sipariş yönetimi yeteneği sağlamak ve mağazalarından çevrimiçi siparişlerin yerine getirilip teslim edilmesini sağlamak için Openbravo'nun Sipariş Yönetim Sistemini hızla kullanıma sunuyor.

Dokuz ülkede 473 mağazası ve hızla büyüyen bir çevrimiçi operasyonu olan Fransız moda perakendecisi Caroll, fiziksel mağaza dönüşümüne yardımcı olacak, operasyonel çevikliğini artıracak ve e-ticaret operasyonlarını daha iyi entegre edecek çok kanallı bir sipariş yönetimi sistemi arıyordu. 

Caroll, üç ana özel zorlukla karşılaştı. Şirket, sipariş edilen ürünler mağazalarda mevcut olmasına rağmen depoda stokta olmadığı için reddedilen çevrimiçi siparişlerin sayısını azaltmak istedi. Bu siparişlere hizmet vermek için mağaza stokunu hazır hale getirebilecek bir çözüme ihtiyacı vardı ve ayrıca müşterileri için paket sayısını optimize etmek ve her siparişin toplama maliyetlerini (hazırlık, sevkiyat, vb.) Azaltmak için toplama yerlerinin sayısını azaltmak istiyordu. .

Caroll, OMS, POS ve mobil yetenekleri için Openbravo'yu seçti. Openbravo OMS çözümü, web sitesinde veya mağazada yapılan siparişlerden mağaza stoklarına erişmeyi mümkün kılıyor. Ayrıca çözüm, mağazadan mağazaya, mağazadan sevkiyat, BOPIS ve BORIS gibi çeşitli çok kanallı yerine getirme senaryolarını destekler.

Peki ne dediler?

Caroll CIO'su Frédéric Mayette "Depodaki stokları doldurmak ve mağaza içi stok akışını optimize etmek için mağazalarımızın stoklarına web sitesinden erişmemiz gerekiyordu. OMS sistemi mağazaya ek satış getiriyor ve perakende satış ekipleri tarafından çok sevildi." diyor. 

Ve “Caroll olarak Openbravo OMS'yi seçtik #çünkü tüm bu hedefleri karşıladı ve Openbravo ekibi ihtiyaçlarımızı anlamak ve günümüz moda perakendeciliği endüstrisinde karşılaştığımız zorluklar için doğru çözümü önermek için bize zaman ayırdı. Ekiplerimiz arasındaki işbirliği, bu projeyi gerçek bir başarı hikayesine dönüştürdü. Öyle ki, anında olumlu sonuçlarını görebildik." diye ekledi.

“Caroll'un Openbravo'da gösterdiği güven ve kullanımın ilk haftalarından itibaren gözlemlenen sonuçlar, Openbravo omnichannel platformunun ve özellikle OMS ve POS çözümlerinin perakendecilerin değişen pazar dinamiklerine kolayca adapte olmalarını ve işlerini hızla geliştirmelerini nasıl sağladığını doğruluyor. Openbravo'nun Fransa ve Kuzey Avrupa Satış Direktörü Christophe Dubuis, çok kanallı perakendeyi kucaklamak için ” diyor.

Caroll hakkında

Caroll, 50 yılı aşkın süredir kadın giyiminde akıllı, modern tasarımı somutlaştırarak kadınların günlük yaşamlarına şık ve ilham verici bir görünüm kazandırıyor. Yaratıcı atölyelerden mağazalara kadar Caroll, kadınlara şık ve çekici bir moda sunmak için kendini sürekli olarak yeniden keşfediyor.

Caroll hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.caroll.com adresini ziyaret edin .

Openbravo hakkında

Openbravo, inovasyonu ve çok kanallı yürütmeyi hızlandırmak isteyen perakende ve restoran zincirlerinin bulut tabanlı çok kanallı yazılım platformunu sunar. Esnek teknolojisi, mobil POS, CRM ve Clienteling, OMS motoru, fiyat ve indirim yönetimi, mobil gibi temel yetenekler aracılığıyla tüm kanallarda daha farklı ve kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri için daha düşük BT maliyetleri ile daha fazla çeviklik ve yenilik elde etmeyi sağlar. etkili uçtan uca çok kanallı yürütme için önde gelen ERP sistemleri, e-ticaret veya ödeme platformlarıyla envanter veya bağlayıcılar. BUT, Decathlon, Groupe Rand, Rubaiyat, Sharaf DG ve Toys “R” Us Iberia gibi önde gelen uluslararası markalar, bugün 18.000'den fazla arka ofis kullanıcısı ve 60.000'in üzerinde satış noktası terminali çözümlerini kullanan Openbravo'yu tercih ediyor.

Openbravo Mağaza Yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ilgili sayfamızı ziyaret edin .

Fransız moda perakendecisi Caroll Openbravo'yu seçti
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 6 October, 2020
Share this post
Tags
Archive
Openbravo Geliştirici Kılavuzu