Alişveriş için güvenli bir ortam sağlayın ve Openbravo Unified Ticaret Merkezi ile Mağazalarınızın rolünü genişletin
Unified Store HubFiziksel Mağazalarınız için Yeni bir Senaryo

Openbravo Birleşik Ticaret Merkezi bileşenlerinin özelliklerini ve avantajlarını açıklayan önceki dört blog yazımızın ardından bugün, Mağaza Merkezi'ne odaklanarak diziyi tamamlama zamanı.

FİZİKSEL MAĞAZALAR İÇİN YENİ BİR SENARYO

COVID-19 perakendecileri birçok yönden etkiledi, ancak hapsetme nedeniyle fiziksel mağazalar en çok etkilendi.

COVID-19 tarafından zorlanan dijital ticaretin hızlanması, e-Ticarette çok büyük bir artışa yol açtı ve bu yeni e-Ticaret alıcılarının önemli bir kısmı gelecekte çevrimiçi olarak satın almaya devam edecek. Bu eğilim - perakende satışları yeniden açıldığında müşterilerin bulaşma korkusu ile birleştiğinde - mağaza ziyaretlerinde önemli bir azalma riskinin yüksek olduğunu göstermektedir.

Bu nedenle, perakendecilerin mümkün olan en iyi mağaza içi hizmeti sunmaları ve müşterilerinin talep edeceği türden güvenli ve rahat alışveriş deneyimi sunmaları, böylece tekrar geri gelmek istediklerini sunmak çok önemlidir.

Perakendeciler, fiziksel mağazaların yalnızca satış noktaları olarak değil, aynı zamanda artan çevrimiçi talebin karşılanmasına daha fazla katkıda bulunan ve çok kanallı stratejilerinin önemli bir bileşeni olan yeni hizmetler sunan, mağazaların yeni nedeniyle tekrar kapanıp kapanmayacağına bakılmaksızın, çok kanallı merkezler olarak hareket etmelerini sağlamalıdır. lockdowns.

Bunu başarmak için, Openbravo UNIFIED Birleşik Ticaret Merkezi, fiziksel mağazaların dönüşümünü hızlandırmak ve bu yeni senaryoya daha verimli bir şekilde yanıt vermek için gerekli tüm araçlarla donatılmış bir mağaza çözümü olan Mağaza Merkezi'ni içerir.

Store Hub, bu üç ana bileşenden yararlanan yüksek oranda ölçeklenebilir ve yapılandırılabilir, bulut tabanlı ve mobil özellikli bir mağaza çözümü olan Openbravo Store'dan yararlanır:

Perakendecilere pazardaki en esnek satış noktası çözümünü sunan Openbravo POS. Mağazalarınızın güvenli ve rahat müşteri deneyimleri sunmasını sağlayın ve bunları çeşitli çok kanallı işlemleri yürütmeye hazırlayın.

Mağaza katında neler olup bittiğini tam olarak kontrol etmelerini sağlayan kapsamlı mağaza ve arka ofis işlevselliği ile mağaza yöneticilerinin günlük görevlerini kolaylaştıran Openbravo Mağaza Operasyonları.

Perakende yöneticileri için çoklu mağaza yönetimini basitleştiren ve tüm mağaza ağındaki etkinliğe birleşik ve gerçek zamanlı görünürlük sağlayan Openbravo Ticaret Merkezi.


GÜVENLİ VE UYGUN MAĞAZA DENEYİMLERİ

Mağaza Merkezi, müşterilere daha fazla kolaylık ve güvenlik sağlayan alışveriş senaryolarını kolaylaştırır. Mağaza içi veya kaldırım kenarı teslim siparişleri, tahsilat siparişleri ve mobil ödemelerin benimsenmesi gibi Adyen sayesinde hepsi düşük dokunuşlu müşteri deneyimlerini mümkün kılan senaryolar.

Mobil POS veya self servis terminallerin kullanılması, daha hızlı ödeme deneyimleri sağlamaya yardımcı olur ve böylece doluluk sınırlamaları bağlamında daha önemli hale gelen bekleme sürelerini azaltır.

DAHA FAZLA KİŞİSELLEŞTİRME

POS'taki entegre CRM, İstemci ve Sadakat Yönetimi işlevleri, çalışanların gelişmiş ve daha kişisel alışveriş deneyimleri sağlamak için müşterileri tanımlamasına ve daha iyi anlamasına olanak tanır.

Bu, müşteri araması, profil oluşturma, satın alma sıklığı, ortalama satış ve parasal değer gibi satın alma davranış rakamlarına erişim ve müşterileri farklı bağlılık programlarına kaydetme olasılığı gibi özellikleri içerir. Satış ve çapraz satış fırsatlarını artırmak için ürün, hizmet ve promosyonlarla ilgili öneriler de kullanılabilir.

Güçlü işlem desteği, çalışanların üretkenliğini artırır ve yeni işe alımlar için eğitim süresini azaltır. Yönetici onayları veya rehberli açılış ve kapanış süreçleri gibi temel özellikler operasyonel kontrolü ve nakit yönetimini geliştirir.

Çözüm ayrıca herhangi bir mağazadan veya çevrimiçi kanaldan geri dönüşlere izin veren esnek bir iade işlevi içerir.

MOBİL MAĞAZA İÇİ ENVANTER YÖNETİMİ

Verimli ve doğru stok kontrolü sağlamak için Store Hub, mobil özellikli zengin bir envanter yönetimi işlevselliği içerir. Mal girişleri, mal gönderileri, envanter sayımları, ürün hareketleri ve toplama gibi envanter görevleri mobil cihazlardan kolayca atanabilir ve yürütülebilir.

Gerçekleştirme merkezleri olarak hizmet veren fiziksel mağazalar için bugün doğru stok kontrolü hayati önem taşımaktadır ve bu nedenle çözüm aynı zamanda etkili çok kanallı destek için sezgisel ve kullanımı kolay sipariş hazırlama işlevselliği içermektedir. Bu ayrıca mağazadan gemiye ve mağazadan gemi gibi senaryoların yürütülmesini de kolaylaştırır.

BÜYÜK MAĞAZA ÇEVİKLİK VE YÜKSEK MAĞAZA BT MALİYET TASARRUFU

Son olarak, Mağaza Merkezinin teknik özellikleri perakendecilere BT çevikliği ve BT maliyet tasarrufu açısından önemli avantajlar sağlar.

Duyarlı bir web çözümü olarak Store Hub'ın POS bileşeni, POS terminallerine çok sınırlı teknik gereksinimler getirir. Bu, mevcut donanımı yeniden kullanma veya mobil cihazlar da dahil olmak üzere yeni düşük maliyetli terminalleri kullanma olasılığını açar.

Ve Openbravo offline-resi sayesinde yerel mağaza içi sunuculara olan ihtiyacı ortadan kaldırdığı ve bağlantı sorunları durumunda kesintisiz satış sağladığından

Alişveriş için güvenli bir ortam sağlayın ve Openbravo Unified Ticaret Merkezi ile Mağazalarınızın rolünü genişletin
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 6 July, 2020
Share this post
Tags
Archive
Grup Pollyanna, Openbravo ile alışveriş deneyimini geliştiriyor
Grup Pollyanna improves shopping experience with Openbravo