İşletmeler için Alfresco Dijital Çalışma Alanı
Alfresco Dijital Workspace

İşletmeler için Alfresco Dijital Çalışma Alanı

Alfresco Digital Workspace, Alfresco Uygulama Geliştirme Çerçevesi (ADF) ile oluşturulmuş yeni bir içerik yönetimi uygulamasıdır. Kullanıcı arayüzü, karşıya yükleme, indirme, içerik arama ve başkalarıyla işbirliği yapma gibi basit görevleri çok daha kolay hale getirerek basitleştirilmiştir. Herkese açık, yönetilen ve özel kütüphaneler oluşturabilirsiniz. Diğer kullanıcıların bu kitaplıklara erişimi, bireysel veya grup düzeyinde izinler ayarlanarak yapılandırılabilir. Kitaplıklar, kolayca erişilebilmeleri için favori listenize eklenebilir. Arama özelliği güçlüdür ve meta verilerinize dayalı çok sayıda filtre içerir, böylece aradığınızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kayıt beyanı ve dosyaların uzun süreli depolamaya arşivlenmesi dahil olmak üzere son kullanıcılar için Alfresco Yönetim Hizmetleri işlevi de sağlanır.

Alfresco Digital Workspace, içerik yönetimini basitleştirir ve ADF kullanarak geliştiriciler için kapsamlı genişletilebilirlik özellikleri sağlar ve belirli kullanım durumları için kolayca ve hızlı bir şekilde özel çözümler oluşturmalarına olanak tanır.

Alfresco Digital Workspace, Helm çizelgeleri veya bir Docker Compose dosyası kullanılarak Alfresco İçerik Hizmetlerinin bir parçası olarak otomatik olarak dağıtılır. Ayrıca standart war dosyalarını kullanarak Alfresco İçerik Hizmetlerini manuel olarak yükleyebilir ve ardından kurulumu Alfresco Digital Workspace'i içerecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

 
 


İşletmeler için Alfresco Dijital Çalışma Alanı
Mehmet Demirel 21 November, 2020
Share this post
Archive
Alfresco ActiveMQ temel kurulumu
Alfresco - ActiveMQ Kurulumu