Alfresco Mobil Workspace
Alfresco Mobile Workspace

Alfresco Mobile Workspace

Alfresco Mobile Workspace, kullanıcıların içeriğe erişim şeklinden ödün vermeden iş istasyonlarından uzakta çalışmalarını sağlar. Veri bağlantısı konusunda endişelenmenize gerek kalmadan teknik belgeleri sahaya taşıyarak verimliliği yüksek tutar.

Anahtar yetenekler:

Çevrimdışı içerik yetenekleri: İçeriği sahadayken çevrimdışı görüntüleme için mobil cihazınızda güvenli bir şekilde saklayın. Alfresco Mobile Workspace, yerleşik bir yerel görüntüleyici ile çevrimdışı yönetmeyi ve içeriği görüntülemeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

En Son ve Sık Kullanılanlar: Mobil Çalışma Alanı, en son içeriğe veya sık kullanılan dosyalara ve klasörlere erişimi kolaylaştırarak, içerik arama ihtiyacını azaltır. Favorileri Dijital Çalışma Alanından kolayca muhafaza edin ve ardından bu içeriğe sahada erişin,

İş yerinde sağlığı ve zindeliği desteklemeye hazır karanlık mod: Mobil Çalışma Alanı, işe odaklanmanıza ve göz yorgunluğunu azaltmanıza yardımcı olmak için karanlık mod desteği sunar. Ek avantajlar, pil tüketiminde azalma ve ciddi anlamda iyi görünen yazılımdır.

İnanılmaz belge önizlemeleri: Microsoft Word, Excel ve PowerPoint belgelerinin PDF önizlemeleri, JPEG ve PNG görüntülerinin geniş formatta oluşturulması gibi tüm önemli belge türlerinin desteğiyle en iyi görüntüleme deneyimi için belgelerinizi geniş bir önizlemede görüntüleyin ve standart destek GIF'ler, Adobe illustrator dosyalarının görüntü önizlemeleri ve daha birçok tür için destek!

NE VAR NE YOK

• Microsoft Word, Excel ve PowerPoint gibi tüm önemli belge türlerinin yanı sıra JPEG ve PNG görüntülerinin geniş formatta oluşturulmasının yanı sıra çok daha fazlasının desteğiyle içeriğinizi mobil cihazda görüntüleyin.

İçeriği çevrimdışı yönetin ve görüntüleyin

• Kitaplıkları, en son / paylaşılanları görüntüleyin ve mobil cihazınızdan favorileri yönetin

• İş yerinde sağlığı ve zindeliği desteklemek için karanlık mod hazır

• Tüm platformlarda sorunsuz deneyim


Alfresco Mobil Workspace
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 19 March, 2021
Share this post
Tags
Archive
Alfresco Yedekleme ve Geri Yükleme