Alfresco, Kayıtları Keşfetme, Yönetme ve Tutma Çabalarını Azaltmak için Güçlü, Yeni Bilgi Yönetimi Sunuyor
Nerede yaşarlarsa yaşasınlar!

Alfresco, Kayıtları Keşfetme, Yönetme ve Tutma Çabalarını Azaltmak için Güçlü, Yeni Bilgi Yönetişimi Sunuyor...

Yerinde Yönetim, Yapay Zeka Destekli Arama, Birleşik Arama ve Masaüstü Senkronizasyonu ile Güçlendirilen Bilgi Yönetişimi

  • Yapılandırılmış ve yapılandırılmamış içerik depolarında federe arama ve 'yerinde yönet' kayıt yönetimi sağlar

  • Yasal bilgi muhafazaları için hassas içeriği belirlemek ve e-Keşif araçlarına aktarmak için Alfresco veri havuzu ve diğer yerinde yönetilen veri havuzlarında AI destekli aramayı destekler

  • Yönetişim ve kayıt yönetimi politikalarının masaüstüne aktarılmasını sağlamak için Desktop Sync'i sunar

  • İçeriğin bütünlüğünü sadece açık kaynak tabanlı DoD 5015.02 CH2 ve CH3 sertifikalı kayıt yönetim sistemi ile korur

BOSTON, MA. - 3 Aralık 2019 - Ticari, açık kaynak kodlu bir yazılım şirketi olan Alfresco Software bugün Alfresco Dijital İş Platformu için güçlü ve yeni Bilgi Yönetişimi özelliklerinin bulunduğunu duyurdu. Alfresco, Alfresco Yönetişim Hizmetlerini güncelledi, 'Yerinde Yönet' kayıt yönetimini sağlayan yeni Federasyon Hizmetlerini tanıttı, E-Keşfini ve 'Yasal Bekletme'yi yapay Zeka (AI) ile geliştirdi ve Masaüstü Senkronizasyonuna Yönetişim ekledi.

Mevzuat değişikliklerinde üstel artışların yönetilmesi (örneğin, Avrupa Birliği'nin Genel Veri Koruma Yönetmeliği [GDPR], Bilgi Özgürlüğü Yasası [FOIA], Kaliforniya'nın Tüketici Mahremiyeti Yasası [CCPA] vb.) Uyum riskinde artışa ve beraberinde getirilmesine yol açmıştır. düzenleyici ücretlerin (ve cezaların) yükselmesi, tüm kuruluşlardaki yöneticiler için devam eden birçok önemli kaygıdan bazılarıdır - hiçbir endüstri veya hükümet bağışık değildir.

Alfresco Baş Ürün Sorumlusu Tony Grout şunları söyledi: “İşletmeler ve devlet kurumları, müşterilerinin veya vatandaşlarının kişisel bilgilerini korumakla ve net bir uyumluluk izini göstermeyi içeren politika ve prosedürlere uymakla yükümlüdür. Alfresco Dijital İş Platformu, uyumluluk görevlileri ve veri görevlileri için otomatik kayıt yönetimi ve yapay zeka destekli bilgi yönetimi sunar. Çözümümüz, riski en aza indirmelerine ve birden fazla, farklı ve farklı depolarda elektronik olarak depolanan bilgilerin (ESI) bütünlüğünü korumalarına yardımcı olabilir ve bu kontrolü kullanıcıların masaüstüne kadar götürebilir. ”

Yeni Birleşik Arama ve Yerinde Yönet Kayıt Yönetimi

Alfresco Federasyon Hizmetleri, Alfresco’nun portföyüne yeni bir ektir ve altmıştan fazla farklı işletme ve içerik veri havuzu türünde bulunan içeriğe erişmek, bunları kontrol etmek ve yönetmek için güçlü bir birleşik arama ve yerinde yönetme işlevi sağlar. Bu, kullanıcıların tek bir uygulamadan ve içerik geçişine gerek kalmadan birden çok farklı veritabanında arama yapmasını sağlar.

Bu, kullanıcıların Alfresco ve Alfresco olmayan depolardan (ör. Ağ Dosya Paylaşımları, OpenText, Documentum, Microsoft SharePoint, Dropbox ve daha fazlası) tek bir arama kullanıcı arayüzünden (UI) içerik aramasına, görüntülemesine ve yönetmesine ve arama sırasında harekete geçmesine olanak tanır sonuçlar - örneğin, içeriği beklemeye alın veya e-keşif veya inceleme araçlarına besleme için Electronic Discovery Reference Model (EDRM) XML dışa aktarma biçiminde dışa aktarın.

Grout şunları kaydetti: “İçeriğin nerede yaşandığına bakılmaksızın, kullanıcılar Alfresco ortamından ayrılmadan Dropbox, Documentum, FileNet, Sharepoint, Google Drive, Jira biletleri, Gevşek ve e-posta konuşmaları ve diğer birçok içerik havuzunda yaşayan belgeleri arayabilir ve yönetebilirler .”

Federasyon Hizmetleri ile Alfresco Yönetişim Hizmetleri artık bir kuruluştaki tüm bilgi kaynaklarına - modern ve duyarlı bir kullanıcı arabirimi ile - tek bir erişim noktası sunmaktadır. Alfresco Federasyon Hizmetleri birleştirilmiş kayıt yönetimini güçlendirirken, kullanıcılar aynı Alfresco kullanıcı deneyiminden tüm içerik havuzlarındaki bilgi yönetişimini geliştirebilirler.


Yapay Zeka ile Güçlendirilmiş Arama ve Yasal Düzenlemeler

Alfresco Yönetişim Hizmetleri artık zenginleştirilmiş arama ve yapay zeka tarafından güçlendirilen 'Yasal Bekletme' içeriyor. 'Yasal Bekletme' süreci, taranması ve değerlendirilmesi gereken büyük ölçüde yapılandırılmış ve yapılandırılmamış veri hacmi nedeniyle sıklıkla karmaşıktır ve bu da büyük ölçekli ve maliyetli e-keşif görevlerine yol açar. Alfresco, yapay zekayı ilgili içeriğin ve meta verilerin keşfini zenginleştirmek için kullanır, böylece yasal olarak hassas bilgilerin tanımlanmasını, tutulmasını ve kontrolünü hızlandırmaya yardımcı olur.

Grout ekledi: “Kuruluşlar daha sıkı uyumluluk düzenlemeleri ve önemli cezalar olasılığı ile karşı karşıya. Birçoğu acil baskılara cevap vermiş olsa da, Alfresco Yönetişim Hizmetleri bu kuruluşların risklerini ve kontrol süreçlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan yetenekler sunmaktadır. Ayrıca, gelişmiş bir bilgi yönetişimi sunan kuruluşlar, iyileştirilmiş müşteri hizmeti ve sonuçları sunabilecek, uyumluluk maliyetlerini düşürebilecek ve operasyonlarındaki riskleri azaltabilecektir. ”

Alfresco hakkında

Alfresco Software, Inc. (“Alfresco”), bulut tabanlı, süreç, içerik ve yönetişim açısından yoğun bir Dijital İş Platformu oluşturan ve pazarlayan ticari, açık kaynaklı bir yazılım şirketidir. Alfresco tarafından sıfırdan oluşturulmuş tek bir entegre platformdur ve süreçleri dijitalleştirmek, içeriği yönetmek ve bilgileri güvenli bir şekilde yönetmek için kullanılır. Alfresco, Cisco, Kanada İnsan Hakları Müzesi, Delta Dental, Liberty Mutual, LexisNexis, Pitney Bowes, Ortak Genelkurmay Başkanları, NASA, RBC Sermaye Piyasaları ve ABD Deniz Kuvvetleri Departmanı dahil olmak üzere 1.300'den fazla sektör lideri kuruluş tarafından kullanılmaktadır. 2005 yılında kurulan Alfresco'nun merkezi Boston, Massachusetts, ABD'de ve Atlanta, GA., Maidenhead ve Londra, İngiltere ve Sydney, Avustralya'da faaliyet göstermektedir. Alfresco hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.alfresco.com adresini ziyaret edin.

Alfresco, Kayıtları Keşfetme, Yönetme ve Tutma Çabalarını Azaltmak için Güçlü, Yeni Bilgi Yönetimi Sunuyor
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 20 February, 2020
Share this post
Archive
Alfresco, George Eliot Hastanesi NHS Trust'ın kağıtsız yolculuğuna başlamasına yardımcı oluyor
Süreç Yönetimi