Alfresco, George Eliot Hastanesi NHS Trust'ın kağıtsız yolculuğuna başlamasına yardımcı oluyor
Süreç Yönetimi

Alfresco, George Eliot Hastanesi NHS Trust'ın kağıtsız yolculuğuna başlamasına yardımcı oluyor.

Hasta sevk sürecini hızlandırmak ve hasta sonuçlarını iyileştirmek Alfresco Digital Business Platform'u kullanarak daha fazla süreci dijital hale getirme taleplerine yol açtı

Alfresco Software, kağıtsız süreçleri mümkün kılmak için Dijital İş Platformunun George Eliot Hastanesi NHS Trust tarafından başarılı bir şekilde uygulandığını duyurdu.

Klinik ve klinik olmayan formları dijital hale getirerek, güvenli belgelerin oluşturulmasını ve üzerinde değişiklik yapılmasını daha hızlı ve daha kolay hale getirmenin yanı sıra hastalara sağlıkları ve refahları üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilir.

Ve sadece dört ay sonra, hastalar ve personel öyle olumlu bir fark görüyor ki, artık daha fazla süreci sayısallaştırmak için kullanımı genişletme planları var.

“Alfresco çok iyi karşılandı ve tüm yanıtlar olumlu oldu. Bizim için çok faydalı oldu, ”dedi güven içinde BT proje yöneticisi Stuart Sidebottom.

“Çalışıyor, daha hızlı ve insanlar bundan memnun. Alfresco, kağıt formlarımızı işleyebilir ve elektronik hale getirebilir ve sonuçta hastalarımız için daha iyi sonuçlar elde etmek için süreci kolaylaştırır. ”

Alfresco Dijital İş Platformu'nun güvenin hasta sonuçlarını sürekli iyileştirmesine yardımcı olmada rol oynamasıyla gurur duyuyoruz

Kağıtsız bir güven olmak en öncelikli konu olsa da, her büyüklükte bir hastane için büyük bir girişimdir.

Bunu başarmak için, güvenin uygulanması hızlı, kullanımı kolay ve evlat edinmeyi sağlamak için hem klinisyenlerden hem de idari ekiplerden katılım sağlayacak bir çözüme ihtiyacı vardı.

Sidebottom'a göre, büyük kullanıcı deneyimi nedeniyle evlat edinme yüksektir.

Güvenin sistem geliştirme ve entegrasyon ekibinin analist programcısı Sukhvinder Kaur Sehmbi, “Alfresco hızlı değişiklikler yapma konusunda çok daha çeviktir” dedi.

“Alfresco'dan önce, bir süreçle ilişkili bir formda değişiklik yapmak tipik olarak tüm formlara geri dönmemizi ve tutarlılık sağlamak için üzerinde değişiklikler yapmamızı gerektiriyordu.

“Ancak, Alfresco Digital Business platformunu uygulayarak, bu süreç çok daha kolay hale getirildi çünkü çok sayıda işlemle referans verilebilecek merkezi bir form kütüphanesi sağlıyor.”

Alfresco CEO'su Jay Bhatt, “NHS, tüm yaşamları boyunca vatandaşlarla ilgilenen İngiliz refahının temel taşıdır.

Alfresco, kağıt formlarımızı işleyebilir ve elektronik hale getirebilir ve sonuçta hastalarımız için daha iyi sonuçlar elde etmek için süreci kolaylaştırır.

“Alfresco Dijital İş Platformu'nun güvenin hasta sonuçlarını sürekli olarak iyileştirmesine yardımcı olma konusunda rol oynamasıyla gurur duyuyoruz.

“Güvenin süreçlerinde değişiklik yapmasını, sürekli gelişen taleplere ayak uydurmasını çok daha kolay hale getirmek, yaşadığımız bir şey.

Ücretsiz e-posta bülteninize kaydolun

“Modernleşme ve kağıtsız girişimleri konusunda George Eliot ekibi ile çalışmaktan zevk alıyoruz ve sağlık profesyonelleri için idari yükü azaltmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Alfresco, George Eliot Hastanesi NHS Trust'ın kağıtsız yolculuğuna başlamasına yardımcı oluyor
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 19 February, 2020
Share this post
Archive
Dijital Operasyonlar'ı içerik değerinin kilidini açmanın yolu