Alfresco Enterprise Edition ve Community Edition karşılaştırması
Alfresco Enterprise Edition vs. Community Edition

Alfresco Enterprise Edition ve Community Edition karşılaştırması

Alfresco Community Edition, kritik olmayan ortamlarda en yeni Alfresco özelliklerini deneyimlemek isteyen geliştiriciler ve teknik meraklılar için tasarlanmıştır. Aynı zamanda yeni özellikler için araştırma aracı olarak ve topluluk odaklı geliştirme ve katkılar için bir platform görevi görür. Alfresco'nun Community Edition sürümü, kararlı olduğu ve kurumsal tip dağıtımlar için uygun olduğu kanıtlandığında Enterprise Edition'da piyasaya sürülen yeni özelliklere sahip öncü bir üründür.

Bir kuruluş, ürünü kuruluşun ihtiyaçlarına göre uyarlarken aynı zamanda test, sorun çözme, yükseltme, bakım ile dağıtımlarını kendi kendine desteklemek için gerekli kaynakları yatırmaya istekli ise, üretimde yalnızca Alfresco Community Edition'ı kullanmalıdır.

Alfresco Enterprise Edition vs. Community Edition

Alfresco Enterprise Edition, ölçeklenebilirlik, performans, yüksek kullanılabilirlik, kurumsal yönetim ve tescilli entegrasyonlarla ilgili kurumsal düzeyde platform özelliklerine ihtiyaç duyan kuruluşlar için en uygunudur. Alfresco Enterprise, kurumsal ölçekte, üretime hazır bir ECM çözümü arayan şirketler, hükümetler ve diğer kuruluşlar için önerilir.


Platform Farkları

Platformlar ortak bir kod tabanını paylaşsa da, Alfresco Enterprise Edition, yönetimi iyileştiren, ölçeklenebilirliği ve performansı artıran ve kurumsal dağıtımlarda gerekli olan daha fazla bağlantı sağlayan kurumsal düzeyde uzantılara sahiptir:

• Community Edition, kararlı olduğu ve kurumsal tip dağıtımlar için uygun olduğu kanıtlandığında Enterprise Edition'da piyasaya sürülen yeni özelliklere sahip öncü bir üründür.

• Community Edition, sınırlı bir açık kaynak yığınında test edilmiş ve yayınlanmıştır

• Community Edition, OSI sertifikalı LGPL lisansı altında piyasaya sürülürken, Enterprise Edition kullanıcı ve sunucu bazında lisanslanır Enterprise Edition ayrıca şunları içerir:

• Kümeleme, yüksek performanslı görüntü dönüşümleri, JMX yönetimi, gelişmiş mobil kontrol (MDM ve şifreleme) gibi ölçeklenebilirlik ve performans özellikleri

• AlfrescoOne Hybrid Sync ile şirket içi ve bulut içeriği arasında senkronizasyon

• Outlook gibi tescilli ürünlerle entegrasyonlar, gelişmiş Microsoft Office entegrasyonu, Kofax, SalesForce.com

• Oracle DB ve MS SQL Server gibi tescilli veritabanları dahil olmak üzere daha geniş bir dağıtım yığını desteği

• Enterprise Edition, regresyon testi ve ek yükseltme testleri dahil olmak üzere gelişmiş bir kalite güvence sürecinden geçer

• Düzenli hizmet paketleri ve düzeltmeler dahil olmak üzere küresel, birinci sınıf desteğe erişim

• Alfresco Consulting veya Sertifikalı Ortaklarımızdan danışmanlık ve profesyonel hizmetlere erişim

Alfresco Enterprise Edition ve Community Edition karşılaştırması
Mehmet Demirel (SELENSOFT) 24 March, 2021
Share this post
Tags
Archive
Alfresco Mobil Workspace
Alfresco Mobile Workspace