Alfresco Community Edition 7.1 Sürüm Notları

Alfresco Community Edition 7.1 Sürüm Notları

Alfresco Community Edition 7.1, iş çözümlerinin geliştirilmesini hızlandıran Alfresco İçerik Hizmetlerinde iyileştirmeler içeren en son Açık Kaynak yazılım sürümümüzdür. Alfresco Community Edition 7.1 ile Alfresco, açık kaynak topluluklarının, müşterilerin ve ortakların en önemli bilgilerinden değer elde etmelerini sağlamaya devam ediyor.

Alfresco Community Edition 7.1, geliştiricilerin ve müşterilerin ürünü özelleştirmesine ve entegrasyonlar yoluyla genişletmesine olanak tanıyan işlevsellik sunar. Müşteriler, ücretli Alfresco uzantılarımızın ve uygulamalarımızın gelişmiş özellikleri ve desteği için Alfresco Community Edition'dan Alfresco Content Services 7.1'e yükseltme satın alabilir.

Alfresco Community Edition 7.1, kodunun çoğunu Alfresco Content Services 7.1 sürümüyle paylaşır. Bu sürüm, Alfresco İçerik Hizmetleri 7.1'in bu sürümünde tamamlanan temel işlevsellik geliştirmelerini içerir. Ayrıca bu sürüm, güncel destek sağlayan güncellenmiş bir desteklenen veritabanları, işletim sistemleri ve platformlar yığını içerir.

Yayına hazırlık testi ekibi, size güven vermeye yardımcı olmak için regresyon testi döngülerini başarıyla tamamladı.

Bu Sürümün Hedefleri

Bu sürümün temel amacı, müşterilerin çözümler oluşturmasını sağlamaktır. Alfresco ve Hyland'ın Açık Kaynağa olan bağlılığı devam ettiğinden, geri bildiriminize değer veriyoruz.

Kaynak: https://hub.alfresco.com/t5/alfresco-content-services-blog/alfresco-community-edition-7-1-release-notes/ba-p/309650

Kullanım Durumları

  • İş ortaklarının ve müşterilerin çözümler oluşturmasına olanak tanıyan yeni özellikler sağlayın.

  • Başlıca ürünlerimizin ve bileşenlerimizin Açık Kaynak sürümünü kullanan müşterileri destekleyin.

  • Müşterileri için özelleştirmeler için açık kaynak geliştirme yapan ortakları destekleyin.

  • Açık kaynak geliştirmede müşterileri destekleyin.

  • İş ortaklarının ve müşterilerin, özelleştirmeleri önceki sürümlerden Alfresco Community Edition 7.1'e geçirmelerine yardımcı olmak.

Alfresco Kurulumu

Alfresco Community Edition 7.1, manuel kurulum için bir dağıtım zip dosyası olarak mevcuttur veya kapsayıcı olmayan ortamlar için bir Ansible playbook (yalnızca Linux) kullanılarak kurulabilir. Docker-compose veya Helm çizelgeleri (Kubernetes için) kullanılarak kapsayıcılı ortamlarda dağıtılabilen bir dizi Docker görüntüsü olarak da mevcuttur.

Bu seçeneklerin bir özetini burada bulabilirsiniz:

https://www.alfresco.com/products/community/download

Alfresco Community Edition 7.1 Sürüm Notları
Mehmet Demirel 20 October, 2021
Share this post
Tags
Archive
CAD Preview için Alfresco QCAD Entegrasyonu