Alferescoda bir iş akışı başlatma

Belge kitaplığında bileşen olarak, bir veya daha fazla içerik öğesine doğrudan bir iş akışı ekleyin. Bir iş akışı başlatma işlemi bir iş akışı görevini oluşturur. Daha sonra kişisel kontrol paneli üzerinde Görevlerim dashletinde iş akışından kaynaklanan görevleri yönetin.

Bu görev istediğiniz sitenin Belge Kitaplığı sayfa bileşeni olduğunu varsayar.
Bu özellik aynı zamanda birden çok seçim için kullanılabilir.
Çalışmak istediğiniz öğeyi bulmak için kütüphanenin klasör yapısına gidin.
Öğe listesinde, mevcut eylemleri görüntülemek için ilgili öğenin üzerine imleci yerleştirin.
Daha fazlaya tıklayın ve ardından İş Akışını başlatın.
Not: Alternatif olarak, Görevlerim kişisel dashletinize tıklayın, Görevlerim sayfa veya bir içerik öğesi ile ilişkili olmayan bir iş akışı başlatmak Sayfası başladı ettik İş Akışları iş akışı başlatın.
Başlangıç ​​İş Akışı sayfası görüntülenir.
İş Akışı listesini genişletin ve tanımlamak istediğiniz iş akışı türünü seçin.

Share aşağıdaki iş akışlarını içerir:

Anlık: Tek bir kullanıcıya bir görev atamanızı sağlar.

Grup Gözden Geçirmesi ve Onayı: Tek bir gruba iş akışı görevi atanmasıdır, guruptakilerin içeriği gözden geçirmelerini ve onaylamaları sağlar.

Paralel olarak Gözden Geçirme ve Onaylama: Birden fazla kullanıcıya iş akışı görev ataması, birden fazla kullanıcının içeriği gözden geçirmelerini ve onaylamalarını sağlar.

Havuzlu Gözden Gözden Geçirme ve Onaylama: Birden fazla kullanıcıya iş akışı görev ataması, birden fazla kullanıcının içeriği gözden geçirmelerini ve onaylamalarını sağlar. Bir kullanıcı aynı anda görevin sahipliğini alabilir, görevle ilişkili başka bir kullanıcı tarafından talep edildiğinde onu havuza iade edebilir veya tamamlayabilir.

Gözden Geçirme ve Onaylama: Tek bir kullanıcıya iş akışı görevi atanmasıdır, kullanıcının içeriği gözden geçirmesini ve onaylamasını sağlar.