Alfresco Türkçe dili ve yerelleştirme çalışmalarını tamamlayan ilk firma olan Unibravo Alfresco’nun TürkiyeTopluluk Lideridir.

Dünya’nın lider Web Tabanlı Kurumsal İçerik ve Doküman Yönetim Sistemi olan Alfresco, artık Türkçe ve Türkiye’de! Alfresco Çevik DYS sezgisel ve sofistike iş uygulamaları ile deneyimsiz insanlar için kolay kullanımlı özelliği ile gelen ihtiyacı karşılamaktadır. Bunun ispatı, Alfresco 4.000.000 ‘dan daha fazla indirilmiştir. Çünkü Alfresco açık kaynak kodları, hem geliştiriciler, hem müşteriler, hem de kullanıcı geri bildirimleri ile şekillenmiştir.

Kabul edilen son teknolojiye sahip ve kullanımı kolay olmalıdır. Çoğu eski dys sistemlerinin gelişimi uzun yıllar sürmüştür çünkü onlar yüksek oranda kullanıcılardan geri bildirim almamışlardır.

Tanıdık bir görünüm ve his mantıklı, ilerici adımlar ile ortak görev akışları tasarlayarak, Alfresco , kullanıcılara çok fazla seçenek ve kafa karıştırıcı arayüzler sunarak onları asla yormuyor. Tasarım gereği, Alfresco ihtiyacınız olduğunda size ihtiyacınız olanı bulmanızda yardımcı olmak için sezgisel, basitleştirilmiş navigasyon gibi ürün içi arama üstün yeteneklere sahiptir.

Alfresco çevirisi bizim tarafımızdan tamamlanmıştır.

Alfresco Türkiye lokalizasyonu da bizim tarafımızdan tamamlanmıştır.