Alfresco açık kaynaklı bir içerik platformudur. Alfresco Tabanlı Çözümler ve Hizmetler, Açık standartlar için rakipsiz destek, mükemmel sonuçlar ve iş değeri sunmak için platformu özelleştirmenize ve genişletmenize olanak tanır.

Alfresco Tabanlı Çözümler ve Hizmetler

Müşterilerimizin doküman arşiv ihtiyaçlarını karşılamak için Alfresco ECM bazlı kurumsal içerik yönetimi uygulamasını sunuyoruz. Alfresco, farklı yol ve ortamlarda çeşitli görevler için kullanılabilen bir platformdur. Tecrübeli ekibimiz mimarlık planlamasından veri geçişine ve sürekli olarak Alfresco uygulama verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için sürekli destek vermeye ve işinize daha fazla değer katmaya hazırdır.

Müşterilerimizin Alfresco’yu nasıl kullandığı bazı kullanım durumları şunlardır:

1. Elektronik Belge Arşivi

Alfresco’nun arşiv için doğru bir karar olmasının nedenlerinden biri de Alfresco’yu diğer uygulamalarla entegre etmek için genişletilebilen ve kullanılabilecek iyi bir API’dır. Modern dünyada kullanıcılar, arşive belgeleri el ile eklemezler. Dokümanlar buna eklenmeli ve kullanıcıların kullandığı diğer sistemlerden otomatik olarak doğru izinlerle doğru hedefe dağıtılmalıdır. Ve bunu Alfresco’da yapabiliriz.

Çok sayıda depoları, üçüncü taraf uygulamalarından veri senkronizasyonu ve son derece özelleştirilmiş kullanıcı arayüzü içeren, zorlu müşteriler için bir dizi dağıtılmış sistem kurduk. İşte kullanım örneğinin bir örneği:

Elektronik arşivinizi oluşturmak için en iyi yaklaşımı bulmak için birlikte çalışalım. Müşterilerimizin Alfresco'yu nasıl kullandığı bazı kullanım durumları şunlardır

Elektronik arşivinizi oluşturmak için en iyi yaklaşımı bulmak için birlikte çalışalım.

2. Belge yönetim sistemi

201x’te birçok şirket kurumsal belgeleri depolamak ve yönetmek için esnek bir kullanıcı dostu bir yol arıyor. Ancak, kurumsal dünyadaki seçeneklerin çoğu, klasörlerin sabit yapısına, meta verilerdeki alanların tonlarına ve düğmelerdeki pek bilinmeyen terimlere sahip tam boyutlu bir yazılımdır. Alfresco, Alvex ve geliştirme ekibimizin ortaya çıktığı zamandır.

Alfresco ve Alvex kutunun dışında resmi düzenlemeleri saklamanıza, sözleşmeleri gözden geçirip imzalamanıza ve gelen yazışmaları yönetmenize yardımcı olur. Bu görevler genel sürece entegre olacak ve artık boynunuzdaki acılarınız olmayacak. Belge meta verilerinde, özel iş akışı türlerinde veya faks veya tarama yazılımı ile bütünleştirmede belirli alanlara ihtiyacınız varsa, Alfresco esnek ve genişletilebilir bir platform olduğundan, uygulanması kolaydır.

Alfresco Belge yönetim sistemi

Alfresco Belge Yönetim Sistemi –  Döküman Yönetim Sistemi

3. İçerik merkezli iş süreci yönetimi uygulaması

İş süreci yönetim sistemi, kurumsal düzenlemelere uymak için yeterince katı olmalı, ancak öngörülemeyen vakaları ve düzensiz süreçleri yönetmek için esnek olmalıdır.

Projeleri ve iş süreçlerini kendimiz yönetmek için Alfresco ve Alvex’i kullanıyoruz, böylece nasıl çalışacağımızı biliyoruz. Alfresco, ihtiyacınız olabilecek herhangi bir iş akışını tasarlamak ve yürütmek için Activiti BPM motorunu içerir. Alfresco deposu, belge ve dosyalar etrafında erişim kontrolü, sürüm oluşturma ve diğer hizmetleri sağlar. Alvex, organizasyonel yapıyı iş süreçlerinde kullanmaya ve süreçler arası ilişkileri yapılandırmaya izin verir.

Bu alanda birincil Alfresco yararı hala iyi bir API ve açık standartlardır. Harici uygulamada işlenen iş akışının bir adımına ihtiyacınız varsa, bunu yapılandırabiliriz. BPM sisteminizin tasarımı üzerinde çalışın ve ihtiyacınız olan şekilde uygulayın.