Alfresco Nedir?

Alfresco, Java teknolojilerine sahip, ücretsiz ve lisanslı işletmeler için Dijital İş Platformu sunan bir grup bilgi ve iş süreçleri yönetimi yazılımıdır. Şirketteki Alfresco dijital dönüşümü hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, önceki makalemizi okuyabilirsiniz.

Alfresco çözümlerinin avantajlarını daha derinden incelemeden önce, herkesin genel olarak kabul edilen Alfresco sürümleriyle aynı sayfada olduğundan emin olalım.

Topluluk Sürümü (CE) Alfresco Nedir?

Topluluk Sürümü (CE), resmi olarak ifade ettiği gibi kritik olmayan iş süreci veya içerik ihtiyaçları için kullanılması gereken Alfresco tarafından desteklenen ücretsiz bir açık topluluk platformudur. Bununla birlikte, tecrübelerimize göre, eski elden çıkarılan Alfresco geliştiricilerinin desteğini ekiplere katmaları durumunda herhangi bir seviyedeki işletmeler için uygulanabilir. Şirket için yeni özellikler ve uygulama araçları araştırmak için iyi bir temeldir. Meydan okuyan teknoloji meraklıları ile yeni bir şey icat edebilir ve başarıyla uygulayabilirsiniz.

Enterprise Edition (EE) Alfresco Nedir?

Enterprise Edition (EE), Alfresco veya sertifikalı iş ortaklarının desteğini tercih eden kurumsal düzeyde özelliklere ve devam eden güncellemelere, takdir edilebilir ölçeklenebilirliğe ve yüksek performansa duyarlı işletmeler için bir Alfresco platformunun bir abonelik sürümüdür. CE’nin servis ve destek aralığından farklıdır ancak aynı özellik kümesine sahiptir. Daha fazla bağlantı gerektiğinden, EE ticari dağıtım için daha fazla önerilir. Şirket içi ve bulutta mevcut.

Başa çıkmak isteyen ve büyümenizi destekleyecek bir sinerjik ortak bulmak çok önemli. Unibravo Alfresco geliştiricileri, özel geliştirme hizmetleri sunmanın yanı sıra Alfresco açık kaynak topluluğuna düzenli olarak katkıda bulunur. Çünkü görevimiz sadece işimizi iyi yapmaktan ibaret değildir. İleriye doğru ilerlemeye ve ilerlemeye çalışıyoruz.