Birden çok Kamu Kurumunda farklı zorluklar bir Platform ile aşıldı

Dünya çapındaki kamu kurumları bu gün karşı karşıya kaldıkları son derece karmaşık ve geniş içerik sorunlarını Alfresco ile çözdüler. Kamu kurumları bugün de dahil olmak üzere karşı karşıya oldukları kritik iş ve teknoloji talepleri için Alfresco’nun nasıl çözümler sunmakta olduğunu öğrenmek için bu ücretsiz tanıtım broşürünü indir:

  • Güvenlik
  • Kayıt Yönetimi
  • İş Süreçleri Otomasyonu
  • Takım İşbirliği

Alfresco daha iyi iş süreçleri ve BT altyapılarını optimize etmek için uygulandığı ilgili özel, yerel ve federal devlet kurumlarında nasıl başarılı oldu?

Amerikadaki NASA Langley Araştırma Merkezi, Konut ve Kentsel Gelişim, The City and County of Denver gibi kurumlar Alfrescoyu niçin tercih ettiler?

Bu teknik inceleme yazısına göz atın ve tüm bunları öğrenin!

Kamu kurum, kuruluşları ve devlet daireleri bu gibi zorlukları Alfresco platformunu kendi kurumlarında konuşlandırarak aştılar. Sizin de kendi ortamınızda bu çözümün uygulanabilirliğini anlamanıza yardımcı olmak için bu teknik incelemeyi hazrıladık:

ABD kamu sektöründe bulut ve açık kaynak kullanımındaki son gelişmeler.
Kamu kullanıcıları karşılaştığı önemli içerik yönetimi sorunlarını çözmek için Alfresco Platform’unu yeteneği.
Vaka çalışmaları NASA da dahil tüm kamu kurumlarındaki bu zorlukları aşmayı sağlayan Alfresco’nun faydalarını vurguluyor.
Langley Araştırma Merkezi, the City and County of Denver ve Ulusal Bilimler Akademisi

Avrupa teknik inceleme Meteo Fransa (Fransız ulusal meteorolojik servisi), Fransız Ulusal Jandarma (Fransız Silahlı Kuvvetler), ve Yön du Bütçe (Ekonomi ve Maliye Fransız Bakanlığı) içerir.

Daha fazla bilgi için bugün teknik inceleme indirin.