Alfresco Gartner 2018

Alfresco Gartner’ın İçerik Hizmetleri Platformları için 2018 Kritik Yeteneklerinde Derecelendirildi (Oylandı) – Alfresco Gartner 2018

Alfresco, Ürün Değerlendirmesinin Alfresco Platformunun Çoklu Ürün Gereksinimleri ve Kullanım Durumlarında Tamlığını ve Yeteneklerini Doğruladığına İnanıyor. Alfresco Gartner 2018.

SAN MATEO, Kaliforniya – 31 Ekim 2018 – İçerik yönetimi, süreç otomasyonu ve bilgi yönetişim yazılımının önde gelen kurumsal açık kaynak sağlayıcısı Alfresco Software, bugün Alfresco’nun İçerik Hizmetleri Platformları raporu için 2018 Gartner Kritik Yetenekler raporunda kabul edildiğini duyurdu. Alfresco, 15 yetenek ve beş kritik kullanım durumunda değerlendirildi. Alfresco Gartner 2018

Alfresco, yakın zamanda Gartner’ın İçerik Hizmetleri Platformları için 2018 Magic Quadrant’ında bir Challenger olarak yer aldı. Magic Quadrant araştırmasına önemli bir eşlik eden parça olan Kritik Yetenekler raporu, BT kuruluşlarına ve teknoloji satın alıcılarına, bir satıcının ürünlerinin yaygın kullanım durumlarını ele alma biçimleriyle ilgili önemli karar verme anlayışları sağlar.

 

Alfresco Farklılaşma

CSP pazarının nispeten olgun olmasına rağmen, ürünler karşılaştırılırken temel işlevler nispeten homojen hale gelmiştir. Bununla birlikte, belirli platformları belirli kullanım durumları için diğerlerine göre daha uygun hale getiren satıcılar arasında farklılaşma alanları vardır. Herhangi bir kuruluş için en uygun olanı, BT alıcıları, Alfresco’nun teklifinde bulunanlar gibi dijital dönüşümde kazanmalarına yardımcı olmak için diğer önemli seçim ölçütleriyle rapor bulgularını eşleştirdiğinde ortaya çıkar:

Açısal ve Materyal Tasarımına dayanan, geliştiricilerin başlangıçtaki UX’lerini hızla amaçlanan son kullanıcı deneyimlerine hızla ulaştırmasına olanak tanıyan açık, geliştirici dostu API’ler ve modüler UX bileşenleri.

İşletmelerin hızla Entegrasyon ve Sürekli Dağıtım (CI / CD) kurmasına ve etkinleştirmesine yardımcı olan modern, konteynerize, bulut yerel mimarisi.

Alfresco’nun teknoloji direktörü John Newton, “Alfresco, kendi içerik hizmetleri uygulamalarını inşa eden ve bunun için tam kontrol isteyen IT organizasyonları için stratejik bir uyum sağlıyor” dedi. “En yenilikçi müşterilerimiz, kendi dikey pazarlarında farklılaşma yaratmak için Alfresco teknolojilerine güveniyor ve Gartner’ın bu kapsama alanının Alfresco’nun sadece öncü içerik yönetimine değil, aynı zamanda sürüş yapanlara yönelik güçlü bir platform olduğunu doğruladığına inanıyoruz. dijital dönüşüm. ”

Alfresco Dijital İş Platform, tesislerde veya bulutta dağıtılabilen süreç, içerik ve kayıt yönetimi için tümleşik bir paketlenmiş, otomatik ölçeklendirilmiş mikro hizmet paketi sunan tek ve açık bir platformdur. Amiral gemisi Alfresco İçerik Hizmetleri, Alfresco Süreç Hizmetleri ve Alfresco Yönetişim Hizmetleri ile birlikte bir dizi modül ve bağlayıcı ve bir Uygulama Geliştirme Çerçevesi (ADF) içermektedir. Müşteriler, kritik iş süreçlerini dijital hale getirmek ve ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı ve zahmetsizce birleştirmek için Alfresco’nun modern platformuna güveniyor. Alfresco, açık kaynak teknolojilerinin esnekliğine ve Amazon Web Services (AWS) ve CI / CD metodolojilerine yatırım yapan şirketlere, farklılaştırılmış iş sonuçları sunmak için özellikle iyi bir uyum sağlar.

Tam Gartner raporunun ücretsiz bir kopyası https://www.alfresco.com/analyst-report/gartner-critical-capabilities-content-services-platforms-2018 adresinden indirilebilir.

 

Anonim Gartner Peer Insights Alfresco Yorumlar

Gartner, analist araştırmalarına ek olarak, son kullanıcılara yönelik BT yazılım ve hizmetlerinin derecelendirilmesi ve incelemeleri için çevrimiçi bir platform olan Gartner Peer Insights’ı da yayınlıyor. Peer Insight incelemeleri anonim olarak yayınlanır ve Gartner onayına tabidir. Geçtiğimiz günlerde, 1B-3B USD arasında kurumsal yıllık gelirleri ile taşımacılık sektöründe bir Çözüm Mimarı olan bir Alfresco müşterisi, Alfresco İçerik Hizmetleri Platformu’na, Ağustos 2018’de beşten dördü, Mayıs 2018’de ise Mayıs 2018’de Hizmet sektöründe müşteri deneyimleri 30B USD’nin üzerinde yıllık gelirlerle Alfresco İçerik Hizmetleri Platformu beş üzerinden beş puan aldı. Alfresco’nun tüm yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Gartner, İçerik Servisleri Platformları için Kritik Yetenekler, Michael Woodbridge, Karen Hobert, 25 Ekim 2018. Gartner, İçerik Servis Platformları için Sihirli Çeyrek, Karen Hobert, Michael Woodbridge, Monica Basso, 25 Ekim 2018.

 

Gartner Sorumluluk Reddi

Gartner Peer Insights incelemeleri, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayanarak öznel görüşlerini oluşturur ve Gartner ya da bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmez.

Gartner, araştırma yayınlarında tasvir edilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti desteklemez ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek dereceleri veya başka adlandırmaları olan satıcıları seçmelerini önermez. Gartner araştırma yayınları Gartner’ın araştırma örgütünün görüşlerinden oluşuyor ve gerçek ifadeler olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, bu araştırma ile ilgili olarak, ticari bir satılabilirlik ya da belirli bir amaca uygunluk da dahil olmak üzere, açık ya da ima edilen tüm garantileri reddeder.

Alfresco Software, Inc. Hakkında

Alfresco ECM, kurumsal ve dijital doküman yönetimine odaklanmış open source bir yazılımdır. Sistem, insanların en çok ihtiyaç duydukları anda ihtiyaç duydukları bilgileri aldıklarından emin olmak için, insanların çalışması için daha iyi ve daha zahmetsiz bir yol sunuyor. Alfresco Dijital İş Platformu, süreçleri dijital hale getirmek, içeriği yönetmek ve bilgileri güvenli bir şekilde yönetmek için kullanılır. Alfresco, Cisco, NY Mellon Bankası, Capital One, ABD Donanması Dairesi, Genelkurmay Başkanları ve NASA dahil olmak üzere 1300’den fazla endüstri lideri kuruluşun daha duyarlı ve rekabetçi olmasına yardımcı oluyor. 2005 yılında kurulan Alfresco, Amerika Birleşik Devletleri’nde San Mateo, Kaliforniya’da ve Maidenhead, İngiltere’deki Avrupa genel merkezinde bulunmaktadır. Alfresco çözümü hakkında daha fazla bilgi için lütfen ürünler ve çözümler sayfamızı ziyaret edin.

Alfresco Gartner 2018