Alfresco ECM Platformu

Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) Yazılımı

Açık, esnek, yüksek ölçeklenebilir Kurumsal İçerik Yönetimi ile çalıştığınız her yerde içeriğe erişin

Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) Yazılımı

Açık, esnek, yüksek ölçeklenebilir Kurumsal İçerik Yönetimi ile çalıştığınız her yerde ve her zaman içeriğe erişin.

Alfresco Content Services, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik, performans ve iş açısından kritik öneme sahip içerik ve uyumluluk gerektiren kuruluşlar için tam özellikli ECM sunar. Açık teknoloji ve çok çeşitli entegrasyonlar ve eklenti modülleri özelleştirmeyi ve genişletmeyi kolaylaştırır.

Alfresco ECM Yetenekleri

Doküman Yönetimi

Tell what's the value for the 
customer for this feature.

Kurumsal İşbirliği

Write what the customer would like to know, 
not what you want to show.

Bilgi Yönetişimi

A small explanation of this great 
feature, in clear words.

Alfresco ECM Yazılım Özellikleri

Esnek, ölçeklenebilir bir ECM platformu olarak Alfresco Content Services, içerik ve yönetişim hizmetleri, bağlamsal arama ve iç görü, diğer uygulamalarla kolayca entegrasyon yeteneği ve çok daha fazlası gibi geniş kullanım alanları sunar. Alfresco Content Services, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik, performans ve iş açısından kritik öneme sahip içerik ve uyumluluk için destek gerektiren kuruluşlar için tam özellikli ECM sunar. Açık teknoloji ve çok çeşitli entegrasyonlar ve eklenti modülleri özelleştirmeyi ve genişletmeyi kolaylaştırır.

Entegre Edilmesi ve Genişletilmesi Kolay


Alfresco Content Services, açık standartları, API'leri ve şirket içi ve bulut yapılandırmaları dahil olmak üzere çeşitli dağıtım seçeneklerini destekleyen açık kaynaklı bir çekirdek üzerine kuruludur. Bu güçlü ECM yazılım platformu, özel gereksinimlerinizi karşılamak için entegre edilmesi, genişletilmesi ve özelleştirilmesi kolaydır.    Alfresco’nun kapsamlı içerik hizmetleri, işlem modellerini ve uygulamalarını oluşturmayı, yayınlamayı ve kullanmayı kolaylaştırır. İçeriğinize içerik ekleyerek, daha iyi kararlar verebilir, verimliliği artırabilir ve bilgi yönetişimini artırabilirsiniz.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Basitleştirilmiş Bilgi Yönetimi


Bilgi yönetimi yeteneklerine ihtiyacınız varsa, Alfresco, işletme riskini azaltmak ve uyumu güçlendirmek için benzersiz bir sadelik ve kontrol kombinasyonu sunar. Alfresco ECM yazılımı, yaşam döngüsü yönetimini - yakalanmadan tutulmaya kadar nihai yıkıma kadar - otomatikleştirir ve kullanıcılardan kayıt yönetiminin karmaşıklığını gizler. Bilgi Yönetişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.


İçeriği ve Süreçleri Sorunsuzca Bir Araya Getirin


Kurumsal içerik yönetimi için Alfresco Dijital İş Platformu ile içeriğiniz ve süreçleriniz, kurumunuzdaki bilgi akışını optimize etmek için el ele çalışır. İçeriğin işletme hedeflerinizi tam olarak desteklemesini sağlamak için, Alfresco Content Services, özelleştirilebilir, açık standartlara dayalı bir süreç motoru içerir. Daha fazla işlevsellik için, tüm Alfresco İşlem Hizmetlerini içerecek şekilde çözümünüzü kolayca genişletebilirsiniz. Kurallar ve eylemler geliştirme ek yükü olmadan karmaşık belge işlemeye izin verir. Akıllı klasörler ve güçlü meta veri özellikleri, iş bağlamında içerik sunar; bu, özellikle vaka yönetimi için faydalıdır.

Odoo • Text and Image

50,000+ companies  run Odoo to grow their businesses.

Join us and make your company a better place.