Bu yazıda Alfresco ECM 5 Faydası konusu işlenecektir. Her gün daha fazla kuruluş ECM (Kurumsal İçerik Yönetimi) çözümlerini kullanmaya başlıyor. Bu eğilimler zamanla, doküman yaşam döngüsü yönetimi için bir strateji olarak büyümektedir (içerik, belgelerin organizasyonu ile ilgili belgelerin yakalanması, yönetimi, depolanması ve dağıtımı).

Alfresco ECM 5 Faydası

ECM çözümleri kuruluşlara esneklik ve ölçeklenebilirlik sunmayı, her yerden dokümanlara erişmeyi ve iş uygulamalarını kullanmayı amaçlamaktadır. Bu trendin ardından Alfresco ECM‘nin kuruluşlara getirdiği birçok faydadan 5 tanesi bahsediliyor:

1. En iyi verimlilik:

Tek bir depoda tüm belgelere sahip olmak, bilgiyi bulmak ve almaktan daha kolaydır, organizasyon içindeki görevleri ve müşterilere verilen yanıtları kolaylaştırır.

2. Tasarruf edin:

Kağıt tüketiminde azalma, sarf malzemeleri ve dış depolama, mesajlaşma hizmetleri gibi diğer hizmetlerin ortadan kaldırılması

3. Süreç standardizasyonu:

Tüm görevleri yerine getirmek için prosedürleri birleştirmek, akışları tanımlamak, bu, bu görevlerin sonuçlarını nicelleştirebilmeyi mümkün kılacaktır. Elektronik işlemlerin arttırılması, kağıt yüzdesinin azaltılması.

4. Mobilite / Hareketlilik:

Alfresco ECM ile kurumun ihtiyaçlarını karşılamak ve karşılamak için web tarayıcısından ve mobil uygulamadan erişebilirsiniz.

5. Belgelerinizi yıllar boyunca saklayın:

Bozulma veya kaybolma riski olmayan belgeler.

Bu avantajlar, hizmetler ve süreçlerle etkileşime giren Alfresco ECM kuruluşlarına sağladığı faydaların bir örneğidir. Alfresco ECM’nin uygulanması ile karar verme daha çevik, üretkenlik ve bilgi yönetimini geliştiriyor. Belgelerin düzenlenmesi daha akıcı ve güvenlidir.

This post is also available in: İngilizce