Alfresco Doküman Yönetimi

Kurumsal İçerik Yönetimi - Alfresco ECM Platformu

Açık, esnek, yüksek ölçeklenebilir Kurumsal İçerik Yönetimi ile çalıştığınız her yerde içeriğe erişin.

Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) Yazılımı

Açık, esnek, yüksek ölçeklenebilir Kurumsal İçerik Yönetimi ile çalıştığınız her yerde ve her zaman içeriğe erişin.

Alfresco Content Services, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik, performans ve iş açısından kritik öneme sahip içerik ve uyumluluk gerektiren kuruluşlar için tam özellikli ECM sunar. Açık teknoloji ve çok çeşitli entegrasyonlar ve eklenti modülleri özelleştirmeyi ve genişletmeyi kolaylaştırır.

Alfresco İçerik Hizmetleri, açık, esnek, yüksek düzeyde ölçeklenebilir Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) yetenekleri sağlar. İçeriğe nerede ve nasıl çalışırsanız çalışın erişilebilir ve diğer iş uygulamalarınızla kolayca entegre olur.

Odoo • Image and Text

Dijital iş platformu


Alfresco Dijital İş Platformu, içeriğinizi en çok ihtiyaç duyulan yere, ihtiyaç duyanların parmaklarının ucuna getirir. Kurulumu hızlı, yüksek oranda ölçeklenebilir ve tam entegre olan bu modern içerik hizmetleri platformu, en önemli bilgilerinizi yönetir, korur ve bağlar - içeriği özüne ve dijital dönüşümünüzün merkezine yerleştirir.

Kurumsal İçerik Yönetiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Doküman Yönetim Yazılım Özellikleri


Eksiksiz bir belge yönetimi çözümüyle içeriğinizden eyleme dönüştürülebilir içgörüler elde edin. Belge tarama ve yakalama ile statik belgelerden iş bilgilerinin kilidini açın. Yapay zeka ve makine öğrenimi ile değerli içgörüler ve analizler elde edin. Dağıtım seçenekleri arasında bulut, şirket içi veya hibrit yer alır; belgelerinizi tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde yönetmenize olanak tanır. Eksiksiz bir belge yönetimi çözümü için, tamamen yönetilen bulut tabanlı bir belge yönetim sistemi olan Alfresco Cloud'a bakın.

Odoo • Text and Image

Kurumsal İçerik Yönetimi

ECM Sistemi

Açık, esnek, yüksek ölçeklenebilir Kurumsal İçerik Yönetimi ile çalıştığınız her yerde ve her zaman içeriğe erişin.

Alfresco Content Services, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik, performans ve iş açısından kritik öneme sahip içerik ve uyumluluk gerektiren kuruluşlar için tam özellikli ECM sunar. Açık teknoloji ve çok çeşitli entegrasyonlar ve eklenti modülleri özelleştirmeyi ve genişletmeyi kolaylaştırır.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Süreç Otomasyonu

BPM - İş Süreçleri Yönetimi

Vaka yönetimi de dahil olmak üzere yüksek performanslı İş Süreçleri Yönetimi (BPM) ile iş süreçlerini dijitalleştirin ve modernize edin. Görsel süreç tasarımı, karar tabloları ve süreç analitiği ile operasyonel ihtiyaçlar değiştikçe süreçleri hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayın ve iyileştirin. İşletme sahiplerinin süreçleri hızla değiştirmesine, sürekli iyileştirme sağlamasına ve uygulama geliştirmeyi hızlandırmasına izin verin.

Kayıt Yönetimi

RMS - Record Management System

Yasal riskleri azaltmak ve uyumluluğu güçlendirmek için benzersiz basitlik ve kontrol. Alfresco, yönetişimin "hemen gerçekleşmesi" için arka planda görünmez bir şekilde çalışır. Otomatikleştirilmiş kayıt yönetimi ve eDiscovery ve yasal bekletme desteği, uyumluluğu güçlendirir, uzun vadeli depolama maliyetlerini azaltır, kurumsal riski azaltır ve para tasarrufu sağlar.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Basitleştirilmiş Bilgi Yönetimi


Bilgi yönetimi yeteneklerine ihtiyacınız varsa, Alfresco, işletme riskini azaltmak ve uyumu güçlendirmek için benzersiz bir sadelik ve kontrol kombinasyonu sunar. Alfresco ECM yazılımı, yaşam döngüsü yönetimini - yakalanmadan tutulmaya kadar nihai yıkıma kadar - otomatikleştirir ve kullanıcılardan kayıt yönetiminin karmaşıklığını gizler. Bilgi Yönetişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.


Entegre Edilmesi ve Genişletilmesi Kolay


Alfresco Content Services, açık standartları, API'leri ve şirket içi ve bulut yapılandırmaları dahil olmak üzere çeşitli dağıtım seçeneklerini destekleyen açık kaynaklı bir çekirdek üzerine kuruludur. Bu güçlü ECM yazılım platformu, özel gereksinimlerinizi karşılamak için entegre edilmesi, genişletilmesi ve özelleştirilmesi kolaydır.    Alfresco’nun kapsamlı içerik hizmetleri, işlem modellerini ve uygulamalarını oluşturmayı, yayınlamayı ve kullanmayı kolaylaştırır. İçeriğinize içerik ekleyerek, daha iyi kararlar verebilir, verimliliği artırabilir ve bilgi yönetişimini artırabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

İçeriği ve Süreçleri Sorunsuzca Bir Araya Getirin


Kurumsal içerik yönetimi için Alfresco Dijital İş Platformu ile içeriğiniz ve süreçleriniz, kurumunuzdaki bilgi akışını optimize etmek için el ele çalışır. İçeriğin işletme hedeflerinizi tam olarak desteklemesini sağlamak için, Alfresco Content Services, özelleştirilebilir, açık standartlara dayalı bir süreç motoru içerir. Daha fazla işlevsellik için, tüm Alfresco İşlem Hizmetlerini içerecek şekilde çözümünüzü kolayca genişletebilirsiniz. Kurallar ve eylemler geliştirme ek yükü olmadan karmaşık belge işlemeye izin verir. Akıllı klasörler ve güçlü meta veri özellikleri, iş bağlamında içerik sunar; bu, özellikle vaka yönetimi için faydalıdır.

Odoo • Text and Image

Alfresco Doküman Yönetimi

Esnek, ölçeklenebilir bir ECM platformu olarak Alfresco Content Services, içerik ve yönetişim hizmetleri, bağlamsal arama ve iç görü, diğer uygulamalarla kolayca entegrasyon yeteneği ve çok daha fazlası gibi geniş kullanım alanları sunar. Alfresco Content Services, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik, performans ve iş açısından kritik öneme sahip içerik ve uyumluluk için destek gerektiren kuruluşlar için tam özellikli ECM sunar. Açık teknoloji ve çok çeşitli entegrasyonlar ve eklenti modülleri özelleştirmeyi ve genişletmeyi kolaylaştırır. Alfresco Türkiye Community olarak danışmanlık ve hizmet sunuyoruz.

Alfresco ECM Yazılım Özellikleri

Doküman Yönetimi

Alfresco İçerik Hizmetleri, açık, esnek, yüksek düzeyde ölçeklenebilir Doküman Yönetimi yetenekleri sağlar. İçeriğe nerede ve nasıl çalışırsanız çalışın erişilebilir ve diğer iş uygulamalarınızla kolayca entegre olur.

Alfresco'nun belge yönetimi yazılımı, şirket içeriğini kesintisiz bilgi yönetimi ve doğrudan somut ticari faydalara dönüşen etkili GDPR uyumluluğu ile kontrol altına almanızı sağlar.

Kurumsal İşbirliği

Alfresco, insanların dahili ve harici olarak işbirliği yapmasını kolaylaştırır. Ekip üyeleri, ofiste veya hareket halindeyken iş belgelerini yükleyebilir, paylaşabilir, değiştirebilir ve onaylayabilir.

Ayrıca, Alfresco’nun hibrit bulut yapılandırması, satıcılar, danışmanlar, ajanslar ve müşteriler dahil olmak üzere dışarıdaki ortak çalışanları tam kontrol ve güvenlikle sorunsuz bir şekilde entegre eder.

Bilgi Yönetişimi

Alfresco Governance Services, uyumluluğu güçlendiren açık, tam entegre içerik ve süreç yönetişimiyle Bilgi Yönetişimine benzersiz bir basitlik ve kontrol kombinasyonu getiriyor.

Alfresco, dünyanın en yüksek düzeyde düzenlenmiş endüstrilerinde faaliyet gösteren lider kuruluşların uzun süredir güvenilir bir ortağı olarak hizmet vermiştir.

OCR ve Dijital imza

Alfresco ile belge taramadan depolamaya kadar kesintisiz, uçtan uca entegrasyon sunan kapsamlı bir çözüme sahip olursunuz.

OCR plugini kullanarak neredeyse her kaynaktan belge ve verileri yakalayın.

Belgeleri organize etmenin otomatik ve sorunsuz olması için taranan dosyaları sınıflandırın ve işleyin.

Akıllı ve dinamik iş süreçlerini yönlendirmek için belgelerden anlamlı veriler çıkarın..

50,000+ companies  run Odoo to grow their businesses.

Join us and make your company a better place.