Alfresco Doküman Yönetim Yazılımı Gartner Yorumları

Alfresco ekibi ihtiyaçlarımıza çok duyarlı. Uzmanlık veya tavsiye için gerektiğinde ekiplerine girebiliyoruz. Ürün yöneticilerine ve şirket liderlerine doğrudan erişimimiz olduğunu düşündüğüm danışma konseyine katılıyoruz.

Uygulaması ve Kullanımı Çok Kolay

AlfrescoOne ile deneyimim çok iyi, Alfresco çok iyi bir EDMS sistemidir ve eğer Greenfield ve Brownfiled’deki müşterilerimiz için belgelerin yönetimi için kullanıyorduk. Bizim cusroiment için ruhsal gelişiminde variouse proje özel gereksinimi içerir.Çok kullanıcı, araçtan belge ve veriyi saklamak ve geri almak için frendily systme. Satıcı desteği, uygulama için oldukça iyi ve çok kolaydı.

– Muhtelif Sektörde Proje Yöneticisi

 

Güvenli ve Esnek içerik yönetimi çözümü eksik tarama çözümleri!
– Finans Sektöründe İcra Direktörü

 

– Tedarikçi hem ihtiyaçlara cevap vermede pro-aktif hem de duyarlıydı. – Bir sorun olduğunda, zaman içinde gerekli düzeltmeler sağlandı. – Ürün dahili kişiselleştirme ve teslimat için esnekti.

 

Olağanüstü Mimari ve Tedarikçi Desteği

Alfresco’yu, belge ve kayıt yönetimi için bir kuruluş paylaşımlı hizmetinin hedef mimarisi olarak seçtik. Çözüm şu anda tüm bulut tabanlı uygulama çözümü mimarilerine dahil ediliyor; lisans tabanı önümüzdeki birkaç yıl içinde yaklaşık 12k kullanıcılara genişleyecektir. Alfresco ve activiti seçmek için karar vermeden önce, herhangi bir önemli mimari veya uygulama sorunları tanımlamak için kavramının sağlam kanıtı tamamlamak için Alfresco’da ile çalıştı. Ürünün OSS yapısı bunu daha kolay gerçekleştirdi. Alfresco bu süreçte olağanüstü bir ortak oldu. Çok sayıda vesileyle tanıştığımız yeni CEO da dahil olmak üzere tüm alanlarla ve yönetim düzeyleriyle etkileşime devam ediyoruz. O ürün yöneticileri de satış ve destek mühendislik kaynakları, ürün yol haritasına destek ve anlayış önemli seviyelerde sağladık sağlamıştır.

– Kamu Sektöründe Kurumsal Uygulamalar ve Çözüm Arch Direktörü

Bizim için mükemmel bir seçim oldu ve API’ler ve arama işlevselliği harika olmuştur.

– Finans Sektöründe Direktör Yazılım Mühendisliği

 

Galeri, eksiksiz bir tedarik sürecini izledikten sonra Alfresco ve Lateral Minds’ı seçti, galeri için göze çarpan avantajlardan biri de Alfresco’nun ne kadar esnek olabileceğiydi, gözden geçirilen diğer sistemde, gereksinimlerimizi karşılamak için birden fazla sisteme ihtiyaç duyuldu.

– Dijital Varlık Yönetimi, Hükümet Endüstrisinde Yönetici

 

Aramızda büyük ortaklık, Alfreso ve Tieto
– Enerji ve Kamu Hizmetleri Endüstrisinde Baş Dijitalizasyon Görevlisi
Müşteri odaklı.

 

Alfresco mükemmel müşteri hizmetleriyle desteklenen mükemmel, yenilikçi bir üründür.

Yıllar geçtikçe Alfresco’nun yenilikçi özelliklere sahip istikrarlı bir ürün haline geldiğini ve mükemmel müşteri hizmetleri (eğitim, teknik destek, geliştirme desteği, müşteri başarı yöneticisi vb.) İle desteklendiğimi görmeliyim. Alfresco’yu kuruluşumuz içinde OpenText gibi diğer ürünlerden savunduk ve Alfresco’yla hoş bir deneyim ile ödüllendirildik. Çalışanlarınız bu ürünü yapan şeydir ve bizimle başarımızda eşit bir şekilde donatılmış gibi çalışırlar. Aynı zamanda Alfresco’nun maliyeti piyasadaki her şeyle rekabet ediyor. Tek kelimeyle, parlak.

– Hükümet Endüstrisinde Programcı Analisti

 

Gerçekten değerden faydalanmak için dik bir öğrenme eğrisine sahip kararlı ürün

Bilgili personel ve destek ile çok kararlı ürün. Kurulum yemek kitaplarının kullanılabilirliğinden dolayı, kurulumu ve kurulumu kolay bir uygulama ortağı (bir uygulama yönetimi ortağı ile AWS’de çalışırız) yardımıyla. Her türlü açı (yönetim, geliştirme) için iyi ve güncel belgeler. Ürünün iç ve dış kısımlarını, nasıl çalıştığını, neler yapılacağını ve neler yapamadığını bilmek için dik bir öğrenme eğrisi vardır. Neleri başarmaya çalıştığımıza dair tüm şekillerde, bir dizi özel geliştirilmiş uygulama içinde belge oluşturmaya, depolamaya ve paylaşmaya olanak tanıyan merkezi bir belge yönetim sistemini destekliyor. Mükemmel API’ler kullanıma hazır.

– Ulaştırma Sektöründe Çözüm Mimarı

 

Alfresco ile çalışan genel deneyim çok iyiydi. Alfresco’nun Malezya’daki yerel uygulama ortağı iken, Crest Infosolutions Sdn Bhd iyi uygulama uzmanlığı göstermiş, Alfresco yöneticilerinin desteği ve teknik destek ekibi üretim ortamını etkileyen sorunları çözmek için zamanında gelmişti. Alfresco kurucusu, Bay John Newton’un MAMPU’ya yaptığı ziyaret, konuşmamızı desteklemek için gereken ilgiyi aldığımızı garanti etti.

Uygulama hızlıydı, paydaşların beklentilerini karşıladı ve projenin geleceği parlak.
– Kamu Sektöründe Uygulamalar