“Henüz organizasyonum içinde dijital dönüşümüm uygulanmadı mı”?  O zamanAlfresco Dijital İş Platformu‘nun sürümü sizi şaşırtacak!..

Şimdi, kendinize şu önemli soruları sorun:

 • Mevcut iş platformunuz, değişen tüm iş ihtiyaçlarınızı anında karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz anda hızlı bir şekilde dönüşebilecek kadar çevik mi? Değilse Alfresco Dijital İş Platformu’nu deneyin!
 • Şu anda kullanmakta olduğunuz programlama araçlarını uzun geliştirme döngülerine mi bağlıyorsunuz?
 • Mevcut özel iş süreci / kurumsal içerik yönetim sisteminiz iş akışı uygulamalarını bir araya getirme konusunda ne kadar hızlı?
 • Şu anda görev otomasyonunun gücünü tam olarak kullanıyor musunuz?
 • Şirketinizde “erişilebilir” veriler nasıl?
 • Bilgiyi kolayca erişilebilir hale getirmek için mevcut dijital teknolojinizden yararlanıyor musunuz?
 • Şirketinizdeki kişiler, entegre verilere (istedikleri zaman, istedikleri yere) erişmeyi, kullanmayı ve en kolay şekilde paylaşmayı sağladı mı?

Sadece kendinize karşı dürüst olun!

O zaman dönüşümü başarıp başarmadığınızı öğreneceksiniz: dijital dönüşümünüzün zirvesinde veya tepenin altında mısınız?

Alfresco Dijital İş Platformunun size tam olarak nasıl yardımcı olacağını öğrenin!

Dijital dönüşüme doğru büyük atılımlar!

Alfresco Dijital İş Platformu Tam Olarak Nedir?

Eh, bir iş süreci hizmetleri ve yeni bir Uygulama Geliştirme çerçevesi ile tepesinde bir açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi “combo” olarak alabiliriz!

Ya da basitçe şunu söyleyelim: adından da anlaşılacağı gibi bir dijital iş platformu, bir girişim olarak, dijital içerik deneyimlerini mükemmel otomatikleştirilmiş iş akışları aracılığıyla yaratmanıza ve sunmanıza olanak tanır .

Kısaca : Alfresco , sadece bir kez ECM (Kurumsal İçerik Yönetimi), size hızlı uygulama geliştirme ve tekrarlama için mükemmel bir donanıma sahip açık ve çevik bir platform sunar !

Peki bu yeni platformun ele alması gereken sorunlar hangileridir?

Ya da isterseniz “ müşteri ihtiyaçları ”, bu yeni Alfresco sürümünün buluşması için tasarlandı mı?

İşte onlar (iş sahiplerinin) ile başa çıkmak zorunda oldukları birkaç zorluk:

 • Artık mümkün olmayan uzun geliştirme döngüleri
 • Birden fazla departman bağlamada ve görevleri otomatikleştirme konusunda zorluklar
 • kullanıcılarına sürekli değişen iş gereksinimlerini ve hedeflerini adapte edemeyen “yetkin” olmayan (veya zorlukla) yönetim sistemleri olmayan çevik olmayan içerik / iş süreçleri

Kısacası , Alfresco Digital Business Platform sürümüne yol açan “geleneksel” iş süreci / içerik yönetim sistemlerinin uyarlanabilirliği ve zaman verimliliğinin eksikliği.

Ve tam dijital dönüşüm yolunda bir adım ileriye doğru itmek için inşa edilmiş … dijital verimlilikle kaplanmış bir yol. Burada, geliştirme ekibinin şunları yapması için “misyon” un bir kaç hedefi var:

 • Son teknolojiyi kullanarak yüksek hızda içerik oluşturmanıza yardımcı olmak için
 • otomatik dijital iş süreçlerini “otomatik hale getirmenize” yardımcı olmak için otomatik iş akışları hızlı
 • Yüksek hızda yönetişim uygulamaları geliştirmenize yardımcı olmak için size özel bir Uygulama Geliştirme Çerçevesi sunma

Genel olarak, platform size yardımcı olmak için hazırlanmıştır:

 1. Tüm iş süreçlerini, görevleri ve iş akışlarını otomatikleştirerek kuruluşunuzda işleri hızlı bir şekilde yapın
 2. ideal “dijital akış” elde edin

 

Alfresco Dijital İş Platformu: Dikkatinize Değer Olacak 5 Araç ve İyileştirme

1. Alfresco Uygulama Geliştirme Çerçevesi (ADF)

Yeni platformun nihai hedefi, kuruluşunuzda uygulama geliştirmeyi hızlandırmanıza yardımcı olmaktır !

Bu bakımdan, bu özel çerçeve aşağıdakilerle süper şarj edilmiştir:

 • yeniden açısal 2 bileşenleri
 • Google Materyal tasarımı

Geliştirme ekibinizin şirketiniz genelinde kullanılan tüm cihazlara uyarlanmış duyarlı kullanıcı arayüzleri içeren iş akışı uygulamalarını hızla oluşturmasını sağlamak!
“ Ama zaten kendi uygulamalarını Alfresco platformunun üzerine kurabiliyordum. Şimdi ne değişti? 
Aslında geçerli bir soru!

Daha hızlı bir uygulama geliştirme sürecinin yanı sıra, artık tercih ettiğiniz web teknolojisini kullanarak kendi ilgi çekici ve yine de yanıt veren UI’nizi bir araya getirmeye çalışın!

Alfresco’nun kendi kullanıcı arayüzüne nasıl “bağlı” olduğunuzu hatırlıyor musunuz? Biri, bu doğru, kendi ihtiyaçlarınıza göre adapte olabilirsiniz, yine de … hala ona bağlı mısınız?

Eh, artık değil: sadece aslında platformunun üzerine kendi kullanıcı deneyimlerini zanaat sen / ekibiniz, güçlendirir ama aynı zamanda o en alır ve muazzam bir şeyleri hızlandırmak, sizin geliştiricilerin omuzları kapalı ağır işler! 

Çerçeve size bir dizi sağlar:

 • Geliştirme araçları
 • test araçları

Uygulamalarınızın gelişimini hızlandırmak için kullanışlı araç kutunuza eklemek için diğer yeni Alfresco araçları ile birlikte !

2. Yeni Açık RESTful API’leri

Bu doğru, Alfresco Dijital İş Platformu ile birlikte yepyeni bir API seti elde edersiniz!

İşlenecekler:

 • düğümleri
 • anlatışı
 • versiyonları

 

Pratik olarak organizasyonunuzdaki insanlar, Alfresco Dijital İş Platformunun üzerinde geliştirdikleri hizmetlere kolayca erişebilirler.

Bunların hepsi, hızlı bir şekilde erişebilmeleri, kullanabilmeleri (hatta bunu yenilik yapmak için kullanabilmeleri) ve şirketinizdeki verileri paylaşabilmeleridir.

Yeni platform , açık RESTful API’leri, tüm bu içerik ve ofis üretkenlik hizmetlerini dahili iş akışlarınıza dahil ediyor. Bölüm işbirliklerine olanak tanır ve iş akışlarını çalışanlarınızın tercih ettiği belirli ortamlara uyarlar.

API entegrasyonları hakkında konuştuğumuzda, üçüncü taraf uygulamaların listesi … hiç bitmeyen bir şeydir: MicrosoftOutlook, Salesforce, Google Dokümanlar, CRM, SAP vb.

Ayrıca, platformun kullanıcısı, API Explorer’ı kullanarak tüm yeni açık RESTful API yeteneklerini tümüyle kullanmanız sizin için daha kolay olur !

3. Alfresco Dijital İş Platformu Arama Hizmetleri 

Alfresco Dijital İş Platformu’na getirilen arama iyileştirme işlemlerinin “kazık” ını kazarak, “birkaç noktaya değinemeyiz:

 • Solr 6 üzerinde çalışır
 • bir arama terimi vurgulama aracıyla birlikte gelir
 • kategori faceting, belge parmak izi, çoklu seçim yönleri içerir
 • kullanıcıların bir belgenin birden çok sürümünü indekslemelerini sağlar
 • önemli ölçüde geliştirilmiş bir iyileştirme elde etti: indeksinizi tarihe, DBID, ACL’ye serpmek …

Kullanıcılarınızın çoklu arama gereksinimleri var mı? Bu yeni Alfresco platformu, müşterilerinizin özel gereksinimlerini karşılayabilmeniz için birden fazla arama aracıyla birlikte gelir!

Not : Muhtemelen en büyük arama hizmetleriyle ilgili haberlerden biri, bir WAR dosyasında artık “yığılmamış” olmalarıdır. Şimdi bir STANDALONE SERVİSİ yapıyorlar !

4. Yönetici İyileştirmeleri

Alfresco dağıtımınızın yönetimini ve sorun giderme iş akışını kolaylaştıracak 2 kullanışlı yeni özellik vardır:

 1. Alfresco’nun tüm temizlemelerini silinen öğeleri otomatik bir göreve dönüştüren Trashcan Cleaner
 2. Profil oluşturma, örnekleme, değişen günlük ayarlarına kolay erişim ve günlükleri görüntüleme, iş parçacığı dökümleri, etkin oturum izleme gibi çeşitli destek araçları

5. Amazon AWS Optimized Dağıtım

Alfresco Dijital İş Platformu ekibi yeni platformu optimize ederek Amazon AWS’de sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağladı . Ve onların çabaları, Alfresco Hızlı Başlangıç’ı, Alfresco dağıtımını birkaç dakika meselesi haline getirerek, dakikalar içinde …
Yani, en azından merakınızı karıştırmayı başardık mı? En azından, sizi şu anda dijital dönüşümü doğru hızda kucaklayıp kavramayacağınızı sorgulayın.