Alfresco Digital Workspace

Alfresco Uygulama Geliştirme Çerçevesi (ADF) ile oluşturulmuş yeni bir içerik yönetimi uygulamasıdır.

Kullanıcı arayüzü, yükleme, indirme, içerik arama ve başkalarıyla işbirliği yapma gibi basit görevleri daha kolay hale getirerek kolaylaştırılmıştır.

Alfresco Digital Workspace

Kullanıcıların Afresco ECM sistemini benimsemesini hızlandırın - onlara kolay ve basit bir deneyim yaşatın!

İçerik Hizmetleri sistemleri güçlü çözümler sağlar ve genellikle bu zengin özellik kümesini ortaya çıkaran kullanıcı deneyimleriyle birlikte gelir. Bazı kullanıcılar platformun tüm gücünü kullanabilirken, bu zengin kullanıcı arayüzleri diğerlerini ezebilir. Karmaşıklık, daha az kullanıcı benimsemesine yol açabilir ve kuruluşlar için büyük bir sorun yaratabilir.

Alfresco Dijital Çalışma Alanı farklıdır. Kullanıcılar, dosya yönetimi için modern, akıcı bir kullanıcı deneyimi elde eder. Geliştiriciler, kullanıcıların karmaşık görevleri tamamlamasına ve iş verimliliğini artırmasına olanak tanıyan ısmarlama çözümler için güvenle uzantılar ve eklentiler geliştirebilirler. 

Sezgisel Arayüz, Endüstriyel Güç Platformu

Kolay Arayüz, Endüstriyel Güç Platformu

Tümü kurumsal düzeyde bir platformla desteklenen, genel görevler için optimize edilmiş, kullanıma hazır modern, sezgisel bir deneyimle kullanıcıların benimsemesini hızlandırın. Kullanıcılar kolayca içerik yükleyebilir, indirebilir ve arayabilir ve başkalarıyla işbirliği yapabilir. Genel, yönetilen ve özel kitaplıklar oluşturabilir ve diğer kullanıcılar için ayrı bir kullanıcı veya grup düzeyinde ayrıntılı erişim kuralları tanımlayabilirler.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Alfresco Uygulama Geliştirme Çerçevesi üzerine inşa edilmiştir


Alfresco Dijital Çalışma Alanı, Alfresco Uygulama Geliştirme Çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve kapsamlı genişletilebilirlik ve özelleştirme seçenekleri sunar. Ek yeteneklere ihtiyaç duyan kuruluşlar, desteklenen bir uygulamanın üzerinde modern bir uzantı çerçevesiyle özel son kullanıcı deneyimleri oluşturarak daha hızlı bir değer elde etme süresi elde eder.

Alfresco Workspace


Alfresco Dijital Çalışma Alanının Faydaları:

  • Daha hızlı değer elde etme süresi

  • Daha iyi kullanıcı benimseme

  • Gelişmiş iş gücü verimliliği

  • Genişletmesi kolay

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Record Management ile Entegre


Entegre Kayıt Yönetimi

Alfresco Yönetişim Hizmetleri işlevselliği, Alfresco Dijital Çalışma Alanına tamamen entegre edilmiştir. Son kullanıcılar kayıtları görüntüleyebilir, taşıyabilir veya silebilir ve bağlamsal bir sağ tıklama menüsünden belgeleri kayıt olarak ilan edebilir. Kuruluşlar, iş riskini azaltmak ve uyumluluğu güçlendirmek için benzersiz bir basitlik ve kontrol kombinasyonu elde eder.

 
 

Alfresco Dijital Çalışma Alanı, Alfresco Uygulama Geliştirme Çerçevesi (ADF) ile oluşturulmuş yeni bir içerik yönetimi uygulamasıdır. Kullanıcı arayüzü, yükleme, indirme, içerik arama ve başkalarıyla işbirliği yapma gibi basit görevleri daha kolay hale getirerek kolaylaştırılmıştır. Herkese açık, yönetilen ve özel kütüphaneler oluşturabilirsiniz. Bu kitaplıklara diğer kullanıcılar için erişim, bireysel veya grup düzeyinde izinler ayarlanarak yapılandırılabilir. Kütüphaneler sık ​​kullanılanlar listenize eklenebilir, böylece kolayca erişilebilirler. Arama özelliği güçlüdür ve meta verilerinize dayalı çok sayıda filtre içerir, böylece aradığınızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kayıt bildirimi ve dosyaların uzun süreli depolamaya arşivlenmesi dahil olmak üzere son kullanıcılar için Alfresco Yönetişim Hizmetleri işlevselliği de sağlanmaktadır.

Alfresco Dijital Çalışma Alanı, içerik yönetimini basitleştirir ve ADF kullanarak geliştiriciler için kapsamlı genişletilebilirlik özellikleri sağlar ve belirli kullanım durumları için kolayca ve hızlı bir şekilde özel çözümler oluşturmalarına olanak tanır.

Alfresco Dijital Çalışma Alanı, Helm grafikleri veya Docker Compose dosyası kullanılarak Alfresco İçerik Hizmetlerinin bir parçası olarak otomatik olarak dağıtılır. Ayrıca standart savaş dosyalarını kullanarak Alfresco İçerik Hizmetlerini el ile yükleyebilir ve ardından yüklemeyi Alfresco Dijital Çalışma Alanını içerecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Bu belge aşağıdaki dillerde de mevcuttur: Alfresco Turkish ( Alfresco  Türkiye olarak   Türkçe Dil Paketimiz mevcuttur), Čeština, Dansk, Deutsch, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Bokmål, Nederlands, Polski, Português (Brasil), Русский, Svenska, Suomi, 中文 简体.