Alfresco Danışmanlık Türkiye

Bizim Alfresco Danışmanlık Türkiye ekibi dünyanın önde gelen açık kaynak doküman yönetim sistemine dayanır. Alfresco, şirketlerin müşterilere daha iyi hizmet vermesine ve belge yoğun iş süreçlerini otomatikleştirerek ve büyük çaplı işbirliğine olanak tanıyarak hızlı pazar değişikliklerine daha çabuk uyum sağlamasına yardımcı olur. 180 ülkede 7 milyondan fazla iş kullanıcısı her geçen gün güvenlik duvarının arkasında, bulutta ve hatta mobil cihazlarında 4 milyar belge, dosya ve süreç yönetmek üzere Alfresco’ya güveniyor.

Alfresco EDMS platformu basit ofis belgelerinden, taranmış görüntüler, fotoğraflar, mühendislik çizimleri ve hatta büyük video dosyalarına kadar tüm içeriği yönetmenizi sağlar. Alfresco İş Akışı özelliği, şirketlerin belge yoğun iş süreçlerini otomatikleştirmesini ve zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlar.

Bir Alfresco Danışmanlık Türkiye olarak Alfresco’yu, Alfresco’yu uygulama alanları alanında belge yönetimi veya içerik yönetimi gereksinimlerini karşılamak, Alfresco’yu SAP, SharePoint ve Liferay gibi diğer sistemler ile entegre etmek, Alfresco’yu kullanarak özel intranet oluşturmak ve / veya sunum yapmak için Alfresco danışmanlık hizmetleri veriyoruz. ölçeklenebilirlik ve performans gereksinimlerini karşılamak için uzman düzeyinde Alfresco danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Alfresco danışmanlarımız, ECM alanında yüksek düzeyde uzmanlık elde ettiler ve ayrıca EMC Documentum, Microsoft SharePoint ve Liferay gibi diğer ECM platformlarını uygulama konusunda deneyime sahipler.

Doküman yönetimi

Alfresco One’nın çekirdeğinde, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ölçeklendirilen açık kaynaklı bir içerik platformu vardır. Açık standartlar için rakipsiz destek, kullanıcıların içeriğine, web, masaüstü, e-posta vb. Yoluyla nasıl erişeceğini seçmelerine izin verirken, sunucu erişim denetimleri ve güvenlik uygular.
– Önemli iş içeriğinin güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için tam erişim kontrolü.
– Yönetilen 100.000 belge arasından doğru içeriği kolayca bulmak için güçlü arama.
– Zaman içindeki içerik değişikliklerini takip etmek için tam sürüm kontrolü ve yorum yapma.

Kayıt Yönetimi
Kontrol ve Uyum

Mevzuat, endüstri düzenlemeleri ve uyumluluk gereksinimleri, şirketlerin faydalı ömürleri boyunca içeriği güvenli bir şekilde yönetmeleri gerektiğini ifade eder. Ancak geleneksel Kayıt Yönetimi Çözümleri, kullanıcıların benimsenmesiyle değil özellikleri üzerine yoğunlaştı. Alfresco Records Management çözümü, kullanımı kolay ve kullanımı benimser nitelikte.
– Yerdeki kayıtlar, kullanıcıların Alfresco’daki herhangi bir yerden kayıtları bildirmesine olanak tanır.
– Otomasyon, içeriğin kurumsal iş kurallarına göre beyan ve dosyalama yapılmasına izin verir.
– Dinamik Dosya Planları, kayıtların nasıl ve nerede yapıldığı yönündeki yükü ortadan kaldırır.

İş Akışı / İş Süreçleri Yönetimi (BPM)

Belgeler ve Süreçler Birlikte

Alfresco Activiti iş taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış süper performanslı bir süreç motoru sunar. Açık kaynak olarak sunulan Alfresco Activiti BPM, işletme genelindeki iş süreçlerini düzenlemek için diğer işletme uygulamaları dizisi ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.
Barındırılan çevrimiçi işlem modelleme uygulaması olan Alfresco Activiti İş Akışı Editörü, iş analistlerinin yeni süreç tanımlarını kolayca oluşturmasına ve test etmesine olanak tanır.
– Diğer uygulamalara kolayca entegre edilebilen Java tabanlı açık kaynaklı BPM motoru
– Hızlı süreç yönetimi için hafif, ancak güçlü ve ölçeklenebilir BPM
– Alfresco Activiti’nin kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak üzere ölçeklendirilmesine olanak tanıyan kümeleme
– Tam uyumlu Business Process Model and Notation (BPMN) oluşturun 2.0) süreç tanımlamaları
– Grafik tasarım sürecinin görsel sunumunu sağlar
– Alfresco Activiti’de kullanım için tanımları düzenleme, paylaşma, yönetme ve indirme

Takım İşbirliği

Genişletilmiş Kurumsal

Alfresco One için İşbirliği , kullanıcılarınıza dahili meslektaşları ile ve iş ortakları, umutları, müşterileri, danışmanları ve dış ajansları ile güvenli bir şekilde işbirliği yapmalarını ve tam kontrolü sağlayacak araçları sağlar.
– Ekiplerin verimli bir şekilde paylaşımını ve ortak çalışmasını sağlayan özel proje alanları.
– Güçlü işbirliği araçları arasında proje wiki’leri, forumlar, bağlantılar, bloglar ve listeler bulunmaktadır.
– Genişletilmiş işletme ile işbirliğini desteklemek için buluta senkronizasyon.

Mobil Erişim

Ücretsiz Alfresco Mobil uygulamasını kullanan Seçkin Mobil Cihazdaki İçeriğe Erişin, kullanıcılar tabletlerindeki ve akıllı telefonlarındaki dokümanlara güvenli bir şekilde erişebilir.
– Hem iOS hem de Android cihazlar için destek.
– Bulutta yerinde ve Açıkhava erişiminde cihaz başına birden çok hesap.
– Alfresco Mobile’ın sosyal işbirliğini kullanarak, içeriğe, beğeninize ve paylaşıma açıklamalar ekleyin.

Alfresco Danışmanlık Türkiye

UNIBRAVO

This post is also available in: İngilizce