Alfresco Danışmanlık ve İş Akışı Çözümleri

Alfresco Danışmanlık ve EDMS / İş Akışı Çözümlerimiz: Bizim Alfresco Danışmanlık ekibi dünyanın önde gelen Açık Kaynak Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Alfresco ECM’ye dayanır. Alfresco, şirketlerin müşterilerine daha iyi hizmet vermesine ve belge yoğun iş süreçlerini otomatikleştirerek ve büyük çaplı işbirliğine olanak tanıyarak hızlı pazar değişikliklerine daha çabuk uyum sağlamasına yardımcı olur. 180 ülkede 7 milyondan fazla iş kullanıcısı, güvenlik duvarının arkasında, bulutta ve hatta mobil cihazlarında 4 milyar belge, dosya ve süreç yönetmek üzere Alfresco’ya güveniyor. Alfresco Danışmanlık ve iş akışı çözümleri:

Alfresco ECM Platformu

Alfresco EDMS Platformu taranan resimleri, çizimleri, tüm içeriklerini indeksleyerek ofis belgelerini ve hatta büyük Ses / Görüntü dosyaları gibi her türlü dokümanı yönetmenizi sağlar. Alfresco İş Akışı ve BPM özellikleri, şirketlerin belge yoğun iş süreçlerini otomatikleştirmelerine olanak tanır ve işletmeler için zaman ve para tasarrufu sağlar.

Biz Alfresco Community gönüllüsü ve ortağı olarak , Alfresco’yu şirketlere entegre etmek, doküman yönetimini, içerik yönetimi gereksinimlerini karşılamak üzere, ölçeklenebilirlik ve performans gereksinimlerini karşılamak için Alfresco uygulamasına danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Doküman Yönetimi

Alfresco One’nın çekirdeğinde, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ölçeklendirilen açık kaynaklı bir içerik platformu vardır. Açık standartlar için rakipsiz destek, kullanıcıların içeriğine, web, masaüstü, e-posta vb. Yoluyla nasıl erişeceğini seçmelerine izin verirken sunucu erişim denetimleri ve güvenlik uygular.

– Önemli iş içeriğinin güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için tam erişim kontrolü.
– Yönetilen 100.000 belge arasında doğru içeriği kolayca bulmak için güçlü arama.
– Zaman içindeki içerik değişikliklerini izlemek için ana ve küçük sürüm denetimi ve yorum yapma.

Kayıt Yönetimi

Denetim ve Uyumluluk

Mevzuat, endüstri düzenlemeleri ve uyumluluk gereksinimleri, şirketlerin faydalı ömürleri boyunca içeriği güvenli bir şekilde yönetmeleri gerektiğini ifade eder. Ancak geleneksel Kayıt Yönetimi Çözümleri, kullanıcıların benimsenmesi değil özellikleri üzerine yoğunlaşmıştır. Alfresco Kayıt Yönetimi çözümü Savunma Bakanlığı 5015,2 Sertifikalı olan sürücü benimsenmesini ve uyuma yardımcı, kullanımı basit.

– Yerdeki kayıtlar, kullanıcıların Alfresco’daki herhangi bir yerden kayıtları bildirmesine olanak tanır.
– Otomasyon, içeriğin kurumsal iş kurallarına göre beyan ve dosyalama yapılmasına izin verir.
– Dinamik Dosya Planları, kayıtların nerede ve nerede yapıldığının yönetiminin yükünü ortadan kaldırır.

İş Akışı / İş Süreçleri Yönetimi (BPM)

Belgeler ve Süreçler Birlikte

Alfresco Activiti / ProcessMaker BPM iş taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış süper performanslı bir süreç motoru sunar. Açık kaynak olarak sunulan Alfresco Activiti / ProcessMaker BPM, işletme genelindeki iş süreçlerini düzenlemek için diğer işletme uygulamaları dizisi ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Barındırılan çevrimiçi işlem modelleme uygulaması olan Alfresco Activiti / ProcessMaker BPM İş Akışı Editörü, iş analistlerinin yeni süreç tanımlarını kolayca oluşturmasına ve test etmesine olanak tanır.

– Zengin metadata modelleri veya özellikleri, dokümanları bir iş süreci boyunca otomatik olarak taşımak için kullanılabilir veya  kayıt yönetimi yaşam döngüsü
– Dahili iş akışları doküman incelemesi ve onay sürecini basitleştirirken, özel süreç tanımları içeriği yoğun bir etkinliği düzenler
– Klasör kuralları otomatikleştirir tekrarlayan görevler için eylemler, insanların daha önemli etkinliklere odaklanmalarını
sağlama – Tam Uyumlu İş Süreçleri Modeli ve Notasyon (BPMN 2.0) süreç tanımları oluşturma
– Grafik tasarım sürecin görsel sunumunu sağlar
– Alfresco’da kullanım için tanımları düzenleme, paylaşma, yönetme ve indirme activiti

Takım İşbirliği
Genişletilmiş İşletme için İşbirliği
Alfresco One, kullanıcılarınıza dahili meslektaşları ile ve iş ortakları, umutları, müşterileri, danışmanları ve dış ajansları ile güvenli bir şekilde işbirliği yapmaları için gereken araçları tam bir kontrolle sunar.

– Takımların verimli bir şekilde paylaşımda bulunmalarına ve ortak çalışmasına olanak tanıyan özel proje alanları.
– Güçlü işbirliği araçları arasında proje wiki’leri, forumlar, bağlantılar, bloglar ve listeler bulunmaktadır.
– Genişletilmiş işletme ile işbirliğini desteklemek için buluta senkronizasyon.

Mobil Erişim
Ücretsiz Alfresco Mobil uygulamasını kullanan seçkin Mobil Cihazdaki İçeriğe Erişin, kullanıcılar tabletlerindeki ve akıllı telefonlarındaki belgelerine güvenli bir şekilde erişebilir.

– Hem iOS hem de Android cihazlar için destek.
– Bulutta kurum içi erişim ve Alfresco erişimi için cihaz başına birden çok hesap.
– Alfresco Mobile’ın sosyal işbirliğini kullanarak içeriğe yorumlar ekleyin ve paylaşın.

This post is also available in: İngilizce