Alfresco belge yönetimi yazılımı için neden en iyi seçimdir? Belge Yönetim Sistemini neyin vazgeçilmez bir araç haline getirdiğini zaten öğrendiniz. Ayrıca, uygulamasından yararlanabilecek iş ve sanayi türlerini de tanımladınız. DMS’yi seçmeyi göz ardı etmemek için kilit noktalara aşina oldunuz. Şimdi merak edebilirsiniz, piyasada sunulan tüm platformlar için en iyi çözüm hangisidir.

Alfresco belge yönetimi yazılımı için neden en iyi seçimdir?

On yıldan fazla müşterilerimiz bizimle kağıtsız gidiyorlar. Bunu Alfresco Döküman Yönetimi çözümleri ile gerçekleştirmeyi başardık ve bu yüzden:

Açık mimari

Alfresco açık kaynak ilkesine dayanmaktadır. Herhangi bir sistem veya veritabanı ile zahmetsizce çalışabilir. Operasyonun yüksek kalitesi ve tutarlılığı, bu platformu diğer açık kaynaklı yazılımlardan ayırır.

Eksiksiz bütünleşme

Alfresco Belge Yönetim Sistemi, Microsoft Office, Google Dokümanlar, e-posta istemcileri, vb. Dahil olmak üzere en popüler üçüncü taraf hizmetlerinin kullanıma hazır entegrasyonuyla ünlüdür. Çapraz platform yapısı, modüler mimari ve bileşenlerinin açıklığı izin verir Alfresco ECM’yi mevcut herhangi bir altyapıya entegre etmek. Boşta kalma işlevi yerine getirme gereksinimi varsa, ürünü sıfırdan oluşturmak yerine yeni modüller geliştirmek çok daha kolay ve daha hızlıdır.

Alfresco’daki en popüler üçüncü taraf entegrasyonlarını Seclore ve Ephesoft ve diğerleri gibi okumak için bir dakikanızı bulun.

Son derece özelleştirilebilir

Alfresco belge yönetim yazılımının açık kaynak temeli, varsayılan işlevselliği değiştirmeyi mümkün kılar. Bir Spring Surf çerçevesi, kullanıcı arayüzünü kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin verir. Dashletler (modüller) yetenekleri zahmetsizce genişletir. Daha çok toplanan bilgileri görüntülemek için kullanılırlar. Başka bir kazan-kazan teklifi, tam görünüm için özel sayfalardır. Meta veriler söz konusu olduğunda, Alfresco’nun esnekliği, kullanıcıların varsayılan dosyaları kullanmadan, yüklenen dosyalara özellik eklemesine olanak tanır. Alfresco ECM ile işin en sıra dışı ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli seçenekler tasarlanmıştır.

Güvenilir veri koruma

Kimlik doğrulama ve yetkilendirme hassas verilerin güvenliğini garanti eder. Alfresco, farklı kimlik doğrulama türlerini destekler. Özel kimlik doğrulama türleri için ek modüller de uygulayabilirsiniz. Alfresco’yu çalışanlarınızın veritabanına entegre etmeniz gerekiyorsa, sistem bu görevi basitleştiren bir OOTB LDAP desteğine sahiptir. Alfresco DMS kullanıcılarının rol tabanlı bir güvenlik modeli ile iş dosyalarına erişim yetkisi olmalıdır. Sadece davetiye ile kayıt yaptırmak mümkündür.

Ölçeklenebilirlik

Ölçeklenebilirlik söz konusu olduğunda, Topluluk ve Kurumsal Sürümler arasındaki temel fark, ikincisinin kümelenmeyi desteklemesi ve bulut sürümleri olmasıdır. DBS tarafından Alfresco’nun hem Topluluk hem Kurumsal Sürümleri, eşzamanlı kullanıcıların ve API oturumlarının sınırsız sayıda olmasını sağlar. Karşılayabileceğiniz tek kısıtlama, kullandığınız sunucuların ve veritabanlarının performansıdır. Aktif kullanıcı sayısı ve dosya miktarı gerekli donanım kapasitelerini tanımlar. Örneğin, maksimum 20 kullanıcı tarafından görüntülenen ve düzenlenmiş 1 milyar dokümanın saklanması için 2x sunucu CPU (1xDual-Core) 30GB + depolama alanına ihtiyacınız vardır.

Son düşünceler

Alfresco belge yönetimi yazılımı için neden en iyi seçimdir? Alfresco Döküman Yönetim Sistemi ile John, gemisini kesinlikle doğrulayabilecektir. Belgeler istek üzerine dikkatlice saklanacak ve erişilebilir olacaktır. Personel, evrak işlerinin bolluğundan kurtulacak ve daha üretken hale gelecektir. Örneği, Doküman Yönetim Yazılımı’nı uygulamanız için sizi ikna ederse, Alfresco ekibimiz koşarak yere ulaşmaya hazırdır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar: