Akıllı Telefonlar için Openbravo POS! Openbravo Web POS’un akıllı telefon desteği ile ilgili geçtiğimiz hafta yapılan son duyuru ile Perakende için Openbravo, perakendecinin PC tabanlı terminallerden dizüstü bilgisayarlara, tablet cihazlara ve şimdi “akıllı telefonlara benzeyen” cihazlara kadar değişen herhangi bir işletme senaryosuna uyum sağlamasına olanak tanıyan çeşitli cihazları tamamladı.

Akıllı telefonu kullanmak için gerekli olmadığı için “benzer” referansını vurgulamak isterim çünkü ekran boyutu ve çözünürlüğü açısından miminum gerekli özellikleri olan desteklenen bir tarayıcı ve internet bağlantısı olan bir mobil cihaz (” Ve 480 × 800 piksel). Sonuç olarak perakendeci, basit bir iPod Touch veya diğerleri gibi yaklaşık 300 dolarlık uygun maliyetli cihazları kullanabilir.

Bunun güzelliği, bu yeni kabiliyetin, akıllı telefonlar için çözümümüzün yeni bir versiyonunu dağıttığımız anlamına gelmediği gibi, aynı çözümü terminalin boyutuna bağlı olarak yerleşimini otomatik olarak adapte eden aynı özüm sayesinde sağlanan duyarlı tasarım ilkesi sayesinde Güçlü Openbravo Mobil Altyapısı.

Çözümümüze uygulanması Rob Goris tarafından bu harika blogpost’ta zaten açıklanmıştır. Tablet kullanıcıları genellikle çift sütun düzeni ile çalışır ancak akıllı telefon kullanıcıları genellikle tek bir sütun yerleşimi ile çalışırken yalnızca cihazı döndürerek tek sütun düzenine geçebilirler.

Bunu göstermek için geçen hafta Openbravo POS’u spor ayakkabı perakendeciliğinde gösteren bir kitabı tamamlayan, İngilizce ve İspanyolca mobil cihazlardaki Openbravo POS özelliklerini gösteren yeni bir video var.

Openbravo’nun mobil perakende satış teklifini güçlendiren bu yeni özellik sayesinde, fiziksel mağaza sahibi olan perakendeciler net ticari avantajlar elde ediyor:

  • Kurulum gerektiren yerli mobil çözümler yerine aynı işlevselliği ve kullanıcı deneyimini sağlayan, geleneksel PC tabanlı veya tabletler veya akıllı telefonlar gibi modern mobil cihazlarda birden fazla terminalde çalıştırılabilen tek ve çapraz platformlu bir çözümün basitleştirilmiş dağıtım ve bakımı Her mobil terminalde. Sadece bir tarayıcı kullanarak.
  • Hem iOS, Windows veya Android mobil cihazları kullanarak, bir endüstri için zorunlu olan go-mobile stratejisini etkinleştirin.
  • Geleneksel PC tabanlı terminaller yerine akıllı telefonlar veya tabletler gibi mobil tüketici cihazlarını kullanarak terminal maliyetlerini önemli ölçüde azaltın.
  • Müşterilerine daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunun.
  • Mağaza personelini güçlendirin ve müşterilere satış ve yardımcı olurken yardımcı olacak modern ve daha esnek bir çözümle hizmet kalitesini artırın.
  • Bu periyotlarda mobil cihazları benimsemek suretiyle daha fazla satış noktası gerektiren mevsimsel talep durumlarının önünde daha çevik olun.
  • Bu yeni özellik, Openbravo’yu Perakende için, farklı boyut ve etkinlikteki perakendeciler için dönüştürüyor; bu da, kendi özel ihtiyaçlarına göre kolaylıkla uyarlanabilen, daha fazla çeviklik ve daha iyi TCO sağlayan modern ve daha esnek bir çözüme erişebiliyor. İş talepleri üzerine gerçek zamanlı küresel görünürlük ve verimlilik elde etmektir.

Yeni topraklara ve / veya yeni iş alanlarına doğru genişliyor muydunuz, yoksa mağazalarınızı modernize etmek için bir çözüm arayışında mısınız ve son teknoloji mobil POS çözümüyle daha iyi alışveriş deneyimi yaşıyorsunuz? :

Mobil ortama girmek ve on-line büyümek isteyen bağımsız ve orta büyüklükte fiziksel mağazalara sahip perakendeci misiniz?

Perakende için Openbravo, tek bir gerçek kaynak ile güçlü mağaza, e-ticaret arka planı ve kurumsal işlevselliği sağlayabilir

Büyüyen işlemlerinizi daha iyi yönetmek için eksiksiz bir e-ticaret arka uç çözümü arayan bir e-ticaret şirketi misiniz?

Openbravo for Retail, herhangi bir e-ticaret platformuyla kolaylıkla entegre edilebilir (örneğin, Magento konektörü kullanılabilir). Açığa satış mağazalarını showrooming için açmayı düşünüyorsanız, Openbravo POS mobil cihazlarla aynı zamanda hızlı bir şekilde çalıştırılabilmesi için önemli bir unsur olabilir

Büyük bir tuğla ve harç perakendecisi misiniz ve mağazalarınızın operasyonlarını geliştirirken karargahınızın sistem yatırımını korumak istiyor musunuz?

Openbravo POS, mevcut kurumsal sisteminizle ve tek bir entegrasyon noktasından entegrasyonu kolay, mükemmel bir çözümdür

Çözümümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz:

  • Openbravo Retail Perakende bölümünü web sitemizde ziyaret edin
  • Ürün broşürümüzü indirin (İngilizce ve Türkçe)
  • Çözüm açıklamalarımızı indirin (İngilizce ve Türkçe)

Bol ve bereketli perakende satışlar!
Mehmet Demirel
Openbravo Fonksiyonel Danışmanı