Daha Akıllı Depo Yönetim Sistemi için Gelişmiş Depo ve Envanter Yönetimi (AWO) modülünün artık ticari olarak mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Akıllı Depo Yönetim Sistemi

Yoğun rekabetin ve mevcut perakende iş modellerinin bozulmasının göze çarptığı bir çağda, perakende operasyonları olan kuruluşlar için alt tedarik zincirlerinde bir kavrama elde etmek her zamankinden daha önemlidir.

Bu yüzden AWO geliştirdik. Amacınız, tüm depo ile ilgili faaliyetlerde operasyonel mükemmellik sağlamaya, işletme sermayesini optimize etmeye ve her yönden başarıya ulaşmaya teşvik eder.

Basitçe söylemek gerekirse, AWO, depo operasyonlarınızla ilgili her şeyi optimize etmenizi sağlar: stok seviyeleri, personel kullanımı ve fiziksel alan.

Stok optimizasyonu

Depolarınızda optimum stok seviyelerini tutmanızı sağlamak, çok zor bir zorluktur. Openbravo AWO, gerçek zamanlı, doğru stok verileri sunarak ve mobil cihazlarda envanter yönetimi faaliyetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayarak, zorlu çalışmayı ve depo envanter yönetiminden tahmini işi alır.

 

Personel Optimizasyonu

Depo operasyonlarınızı otomatikleştirmek için bir yol kat etmiş olsanız bile, deponuzun personeli kötü bir şekilde organize edildiğinden, ambar personeliniz büyük bir zaman harcayarak işleri harcayabilir. AWO, mobil cihazlardan çalıştırılabilen akıllı görev yönetimi ile personel verimliliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Alan Optimizasyonu

Depo yöneticileri, depolarındaki fiziksel alanları daha iyi kullanmak için sık sık uğraşırlar. AWO, maliyetleri azaltmak ve tüm depo aktivitelerinizin daha yüksek yürütme verimliliğine ulaşmak için fiziksel alanı daha iyi kullanmanıza yardımcı olur.

AWO Nasıl Çalışır?

AWO, depo ve envanter operasyonlarının daha verimli yönetimi için geniş bir dizi yetenek içerir. Örneğin, önceden yapılandırılmış kurallara veya algoritmalara göre alınacak en uygun stoğu belirler ve mobil aygıtları kullanan görevlerin daha hızlı yürütülmesini kolaylaştırır.

AWO yetenekleri hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .