Biz kimiz?

Misyonumuz; Açık kaynak kodlu iş yazılımlarının danışmanlık, geliştirme, eğitim ve projelendirme hizmetlerini, Türkiye’de profesyonel olarak sunan bir firma olmaktır.

Hakkımızda

Harika insanlar için harika ürünler

Selensoft, yazılım sektöründe uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Türkiye yazılım piyasasında, 15 yılın üzerinde tecrübemiz, birçok sektörde başarılı projelerimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz Türkiye ve çevre ülkelerde, katma değerli projeler üreten, ürettiği projelerde ileri teknolojik çözümler sunan, sunduğu çözümler ile global bilgi birikimine katkı sağlayan, yerel istihdamı arttıran bir firma olmaktır.

Misyonumuz Açık kaynak kodlu iş yazılımlarının; danışmanlık, geliştirme, eğitim ve projelendirme hizmetlerini, Türkiye’de profesyonel olarak sunan bir firma olmaktır.

Ekibimiz

SelenSoft

ekibimiz

Odoo - Üç sütun için örnek 3

Fatih Güneş

İşte ben. Bu afacanlar etrafta değilken, yazılım işleri ile uğraşıyorum. 1999 yılından bu yana sektördeyim. ERP, BPM ve Proje Yönetimi ana uğraş alanlarım.

Odoo - Üç sütun için örnek 3

Mehmet Demirel

2007 yılından beri open source İş Uygulamalarına odaklanmış, en popüler açık kaynak kodlu sistemlerin ( Alfresco,  Openbravo, Odoo, ProcessMaker, EPRNext vb.) çevirisini yapmış, sistem kurulumları,  özelleştirmeler ve  minor geliştirmeler  yapan kişi.