İş Süreçleri Yönetim Yazılımı

İş Süreçleri Yönetim Yazılımı kullanılsın kullanılmasın her organizasyon iş süreçlerine sahiptir, ancak yeni dünyada işin başarısı ve takibi için BPM Yazılımı gerekmektedir. Ancak, çok sayıda kuruluş, kağıt formlarına veya diğer manuel adımlara dayanarak eski prosedürlere güveniyor. Ne yazık ki iş süreçleri yönetim yazılımı, liderler ve çalışanlar işletmeye verimlilik kaybından çok daha fazla maliyete sebep olurlar. İşi “her zaman yapıldığı şekilde” tamamlama fırsatı pahasına gözden kaçırıyorlar.

İş Süreçleri Yönetim Yazılımı

İş Süreçleri Yönetim Yazılımı süreç otomasyonu için bilinirken, modern BPM ise çok daha fazlasını içerir:

İş Süreçleri Yönetim Yazılımı Özellikleri

Süreç – BPMN ve SOA metodolojilerini kullanan kolay web tabanlı modelleme, iş süreçlerinin hızlı bir şekilde geliştirilmesini ve otomasyonunu sağlar.

Kurallar – Dinamik, kural odaklı bir iş süreci yazılımının politikalarını ve uygulamalarını otomatikleştirin, uygulayın ve denetleyin.

Tasarım araçları – Zengin, kullanımı kolay gösterge tablosu oluşturma araçları, kullanıcıların işleri daha hızlı tamamlamak için kişiselleştirilmiş içerik sağlayan basit arayüzleri hızlı bir şekilde oluşturmalarını sağlar.

Formlar – Sürükle ve Bırak form yaratıcısı, kullanıcılar için interaktif formlar oluşturmalarını kolaylaştırır.

Analytics – Gerçek zamanlı süreç performansını izleyin, zengin raporlama tabloları oluşturun, süreç darboğazlarını belirleyin ve iş süreci verimliliği akışını optimize edin.

Mobil – MobileApp ile yerel hareketlilik eklenmiştir. Herhangi bir mobil cihaz üzerinden kez indirip kurun ve anında ulaşın.

İçerik – Entegre belge ve içerik yönetimi, içeriğinizi işletmeniz genelinde depolamanıza, güvenli hale getirmenize, sürüm, arama yapmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

İşbirliği – İşbirliğini süreç entegre dişli tartışmalar, mesaj panoları ve her kullanıcı için hedeflenmiş içerikle teşvik edin.

Veri Erişimi – Herhangi bir konuda saniyeler içinde tüm kurumsal sistemdeki süreçlere bakın. Ardından, ihtiyaç duyduğunuz kadar ayrıntıyla ayrıntılı bir özet raporu görüntüleyin.

SOA ve Entegrasyon – İş süreci yazılım dağıtımınızı hızlandıran yeniden kullanılabilir hizmetler deposu oluşturmak için standart SOA geliştirmeyi kullanın.

Görünürlük ve Şeffaflık – Appian kullanıcı arabirimleri, önemli iş etkinliklerine daha fazla görünürlük sağlar, bu nedenle ilgili herkes doğru eylemi gerçekleştirmek için doğru içeriğe sahiptir.

Tüm işletmelerin ortak bir özelliği vardır. Hepsi farklıdır. Farklı planlar. Farklı işlemler. Farklı kültürler. Bravo BPM ile farklı olmakta daha iyi ol. Süreçlerınızı tasarlamak, yönetmek ve optimize etmek için pazar lideri BPM Yazılımı’nı kullanın; böylece gerçekten ön plana çıkan şeylerden daha iyi olursunuz.

“PM BPM, tüm rutin ve rutin olmayan süreç tarzlarını desteklemekle birlikte, müşterilerin, işçilerin, ortakların ve sağlayıcıların arasındaki hızlı ve yenilikçi keşif ve ad hoc ve doğaçlamalı işbirliğine olanak tanıyan sosyal merkezlilik sayesinde kendini farklılaştırıyor” dedi. Akıllı İş Süreçleri Yönetimi Odaları 2015 için Gartner Magic Quadrant.

BPM sistemi olan İş Süreçleri Yönetim Yazılımı için Ürünler’e göz atınız.

Benzer Yazılar

 

Google’da İş Süreçleri Yönetimi ile ilgili aramalar
iş süreçleri yönetimi yazılımı
iş süreçleri yönetimi makale BPM Blog
iş süreçleri yönetimi makale PM BPM
iş süreçleri yönetimi pdf
iş süreçleri yönetimi nedir
iş süreçleri örnekleri
iş süreçleri nelerdir
iş süreçleri nedir
iş akışı ve süreç yönetimi